Під час одержання хабара затримано посадовців Володимир-Волинської ОДПІ

За аналогічні злочини передбачається покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.
За результатами комплексу слідчих (розшукових) дій негласного характеру, проведених спільно з оперативними підрозділами обласного управління Служби безпеки України та підрозділу власної безпеки в системі органів Державної фіскальної служби області, слідчим відділом прокуратури області задокументовано незаконну діяльність керівника одного із відділів Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області та його заступника, пов’язану з вимаганням і одержанням неправомірної вигоди.
30 червня посадовців викрито та затримано на гарячому під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 2, 2тис.грн., яку вони вимагали від чергової зі своїх «жертв» – місцевого приватного підприємця – за сприяння у його переведенні із загальної системи оподаткування на спрощену та нестворення у цьому штучних перешкод, інформує прес-служба прокуратури Волині.
За повідомленням прес-секретаря СБУ області Іванни Поліщук, здирниці систематично брали гроші з громадян за видачу різного роду дозвільних документів. Відносно них відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з конфіскацією майна. Тривають невідкладні слідчі дії, документуються інші факти вимагання та отримання хабарів посадовцями фіскальної служби, по завершенню яких слідчими ухвалюватиметься рішення стосовно міри запобіжного заходу щодо затриманих, повідомлення останнім про підозру, їх відсторонення від займаних посад.
За наслідками слідчих дій також даватиметься юридична оцінка попередньо задокументованим фактам незаконної діяльності указаних вище службових осіб Державної фіскальної служби, пов’язаної із одержанням неправомірної вигоди від суб’єктів господарської діяльності.
Повідомлення про інцидент «зірвало» Інтернет. Платники податків обурені та у численних коментарях вимагають найсуворішого покарання для хабарниць.
Начальник Володимир-Волинської ОДПІ Ігор Пакулець повідомив, що особи, підозрювані у скоєнні злочину, на час проведення слідства відсторонені від виконання посадових обов’язків.
Прокуратура області звертається до громадян, підприємців та керівників суб’єктів господарської діяльності із проханням повідомляти про відомі їм факти неправомірної діяльності посадовців Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області за телефоном (0332)722222 або звертатися безпосередньо у слідчий відділ прокуратури Волинської області за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий вал, 29.
Міла Сергєєва, за матеріалами прес-служб прокуратури та СБУ області.
Інрофмація перевірена. Фото з оперативної зйомки працівників СБУ.

Розділ новин: 

Коментарі