Перший батальйон територіальної оборони «Волинь» потребує вашої допомоги

Аліна Джарига,м.Володимир-Волинський
З настанням активної фази антитерористичної операції про перший батальйон територіальної оборони «Волинь» заговорили як користувачі Інтернету, так і представники ЗМІ. Не помітити бойового духу хлопців, які рвалися на передову без належного обмундирування і потрібної техніки, не можна було. Шкільні автобуси замість БТРів, на яких бійці вчилися десантуватися, так звані «народні» бронежилети замість спеціальної військової амуніції – це ще не все, що сколихнуло серця мільйонів українців.
Сформований у травні батальйон територіальної оборони успішно проводив бойові навчання на полігоні у місті Володимирі-Волинському на базі 51-ї ОМБр до 21 липня. Більшість особового складу батальйону становлять добровольці, мешканці Волинської області. Після навчань військовослужбовці «Волині» гідно тримали оборону на кордоні з Росією у Чернігівській та Сумській областях до 15 вересня. Тепер захисники розміщуються у пекельному Дебальцевому і потребують негайної допомоги. Коштів, які виділяють обласна адміністрація і райдержадміністрація на утримання та оснащення батальйону потрібними речами й технікою, на жаль, не вистачає. Тому волонтери просять усіх небайдужих відгукнутися на прохання підтримати наших хлопців на сході будь-яким способом: фінансово чи речами.
Волинським солдатам вкрай необхідні: берці (41-44 розмірів), термобілизна, форма, осінні маскхалати, палатки туристичні (камуфляжні, дво- та тримісні), дощовики камуфляжні (брюки + куртка), гумові чоботи, бронежилети, устілки утеплені, спальні мішки, мішки білі, шкарпетки теплі, балаклави шерстяні, тактичні перчатки, плівка чорна (товщ. 150-200), шнурівки до берців, батарейки ААА з тонким пальчиком, паста для миття рук, миючі засоби для посуду у великих ємкостях, порошок пральний, мило господарське, цигарки (будь-які з фільтром), туалетний папір, вологі серветки, тази пластикові (40-літрові), компресори автомобільні, насоси для перекачки пального, роздаточні крани для пального з лічильником, рукавиці маслобензостійкі, бензопили, степлери по дереву, скоби до степлера, молотки, сокири, електроди (2мм), маски зварювальника, тестери для електрозамірів, ліхтарі тактичні, рулетки (3,5м, 5,5м, 7м), кабель потрійний ПВС (3 на 2,5), паяльні лампи, триноги під паяльні лампи, болгарки, розетки зовнішні електричні, вилки герметичні, термоусадка (5-20мм).
Про допомогу для бійців особисто просить заступник командира батальйону з тилу підполковник Юрій Білоус, який невдовзі повертається до своїх бойових побратимів у небезпечну зону АТО. Тому всіх небайдужих просимо оперативно передавати речі в офіс батальйону, що знаходиться на вулиці Стрілецькій, 4, другий поверх «Софтленду України» у місті Луцьку.
Якщо ж такої можливості не маєте, то зателефонуйте і домовтеся про зустріч в іншому місці за номером: 066-152-70-14, Тетяна Володимирівна; волонтери під’їдуть і заберуть все самі.
Перерахувати кошти на картку ПриватБанку можна за номером: 5168-7572-1188-5654 (Кшевдивська С. В.).
Контактний телефон координатора: 050-660-55-44, Галина Вікторівна.
Не будьте байдужими до потреб армії, бо тільки спільними зусиллями можна перемогти ворога. А наші земляки-бійці будуть безмежно вдячні за будь-яку матеріальну допомогу.
Звітність батальйону розміщена на сайті: www.Batalyon.volyn.ua

Розділ новин: 

Коментарі