Першокласникам району створюють умови для інтегрованого навчання

Міністерством освіти та науки України затверджено Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи, які мають взяти до уваги всі навчальні заклади. Вони включають організацію такого освітнього середовища, яке сприятиме вільному розвитку творчої особистості.
-У Новій українській школі зростає частка проектної, командної, групової діяльності в педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються новітні, наприклад, мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи, - наголосила на нараді в РДА 2 липня начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Оксана Бігун.
З цією метою, дотримуючись усіх вимог, проведено закупівлю вчительських столів, парт, стільців, дошок та оргтехніки. До кінця липня будуть завезені шафи, дивани та пуфики, адже освітній простір має організовуватися таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю учнів у всіх осередках, діти мали можливість безпечно переміщуватися і мати місце для зберігання особистих речей.
Сьогодні у підпорядкуванні відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації залишилося три загальноосвітні школи – Березовичівська, Хобултівська та Микуличівська. За парти у цих закладах 1 вересня сяде загалом 31 першокласник. До цього часу вчителі завершать підготовку до впровадження інтегрованого навчання.
Міла Сергєєва,

Розділ новин: 

Коментарі