Переможниця конкурсу «Малі і юні українці» Дарина Боруцька отримала головний приз – ноутбук

16 січня у приміщенні Володимир-Волинського РБК відбулось чудове дитяче свято, де було підбито підсумки конкурсу, що протягом 2015 року проходив на сторінках нашої газети.
Минулої суботи районний будинок культури гостинно відчинив двері для учасників конкурсу «Малі і юні українці». Дітки з Володимира, Володимир-Волинського, Іваничівського районів, а також з Нововолинська прибули на яскраве дитяче свято, де на них чекало багато сюрпризів. Перше, що кинулося в очі, - це гарно, по-зимовому, прибрана сцена і вільний майданчик у партері, закиданий величезною кількістю різнокольорових повітряних кульок.
І ось ведуча свята Людмила Оцалюк оголосила про початок дійства та запросила на сцену Людочку Мужилко з Нововолинська, яка подарувала присутнім мелодійну різдвяну пісеньку. А яке ж зимове свято без Діда Мороза, що приносить діткам подарунки?! Малеча з нетерпінням кликала дідуся. Раптом сцена замерехтіла барвистими вогнями і на ній з’явилася свита казкового героя, яка, ніби вихор, закружляла в красивому танці (танцювальну композицію виконав клуб спортивного танцю «Грейс»). А того, що було далі, ніхто й не очікував, адже в приміщенні розгорнулася майже детективна історія, але по-святковому весела і захоплююча.
Дід Мороз гукав свою онучку Снігуроньку, яка десь припізнилася, як несподівано у зал увірвалися непрохані гості – розбійники Шрек і Вовчик. Вони змагалися з Дідом Морозом за право вручати діткам подарунки. Однак хулігани скрутили Діда мотузкою, поцупили його дорогоцінну торбу і зникли.
На допомогу Діду Морозу прийшли Снігуронька і принцеса Фіона. Вони схопили Зайця, але виявилося, що пострибайчик - не злодій, і він також долучився до пошуків. Згодом до їхньої компанії приєдналися Сорока, мультяшні персонажі Маша і Ведмідь та вся малеча, що завітала на свято. Крок за кроком шукачі подарунків знаходили підказки із завданнями, які вони повинні були виконати, аби знайти пропажу. Чого тут тільки не було! Дітки разом з казковими героями грали у класики, водили хоровод, розбившись на дві команди, стрибали у мішках, складали пазли. У результаті пригод торба з подарунками таки знайшлася! Дітки були у захваті. Та що там дітки - й дорослі із задоволенням спостерігали за тим, що відбувалося у залі.
І ось настав момент, якого з нетерпінням чекали всі конкурсанти. Розпочалося підбиття підсумків і вручення подарунків. Було визначено 20 учасників, які за підсумками голосування купонами і на сайті нашої газети отримали найбільше голосів. Конкурсанти, які зайняли 11-20 місця, це Станіслава Вах, Назарій Мельничук, Тимофій Шевчук, Валерія Рарата, Ангеліна Борис, Вероніка Спольська, Яна Дацюк, Сергій Гаврилюк, Анатолій Шмига, Аліна Карпюк, Олександр Ситник та Артем Федорук, отримали заохочувальні подарунки. Затим представники наших партнерів конкурсу: ТЦ «Володимирцукор», туристичної агенції «Шампань Тревел», лікаря-стоматолога Ірини Мельник, кафе-бару «Слов’янська хата», кафе «4х4», супермаркету «Сіті», ТКЦ «Княгині Ольги», магазинів «Фан-фан Тюльпан», «Данко», «Фреш», «Ажур», «Малятко», «Глобус» та маєтку «Золота легенда» - вручили десятці переможців призи та цінні подарунки.
Отже, переможницею конкурсу «Малі і юні українці» було визнано Дарину Боруцьку (№18), яка набрала 214 голосів. Друге місце посіла Мар’яна Дячук з результатом 205 голосів. На третьому місці опинилася Олександра Ісакова (№183) - 152 голоси. Четверте місце зайняв Павло Борис (№41) – 145 голосів. Замкнула першу п’ятірку переможців Людмила Мужилко (№40) – 102 голоси. Дарина Боруцька отримала головний приз – ноутбук, інші четверо фіналістів стали власниками новеньких планшетів. Юрій Ревула, Вікторія Ковальчук, Руслан Гайкевич, Соломія Баляс та Анастасія Бобко, які увійшли у другу п’ятірку переможців, отримали мобільні телефони. Також учасниці Дарині Каляпух передали спеціальний приз від партнера конкурсу Руслана Саганюка.
На завершення слово від спонсорів взяла власниця магазину «Ажур» Наталія Шандалко, яка подякувала діткам за участь у цікавому конкурсі, а батькам побажала помічати дитячі таланти і всебічно їх розвивати.
Свято вдалося на славу. Редакція газети «Місто вечірнє» щиро дякує партнерам конкурсу за надання чудових призів. Особлива подяка працівникам районного будинку культури в особі директора закладу Людмили Оцалюк за допомогу в організації свята, а також акторам народного аматорського театру РБК Галині Паламарчук, Тетяні Гуз, Миколі Алєйнікову, Дмитру Терьохіну, Владиславу Дворецькому, Ігорю Чмуху та Анні Луцюк, які у ролях казкових героїв з великою любов’ю і натхненням розважали маленьких гостей і створили таку атмосферу, де кожна дитина відчула себе яскравим вогником у великому сузір’ї малих і юних українців.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі