Перемогу в «Караоке на майдані» здобув Віталій Дерев’янчук із Жовтневого

Тетяна Корнійчук, с. Жовтневе
На українському телевізійному просторі є чимало різноманітних талант-шоу, які покликані запалювати нові зірки. Деякі з передач, швидко входячи у прямий ефір, так само швидко зникають, а разом із телепередачами зникають у невідомому напрямку, ледь зблиснувши на зірковому небосхилі, і їхні учасники. Є люди, яким щастить: талант-шоу стає для них справжньою путівкою у зіркове майбутнє. Сподіваємось, що це про нашого сьогоднішнього героя. Минулої неділі на каналі СТБ у шоу «Караоке на майдані», яке вже п’ятнадцять років користується популярністю у глядачів та стало стартовим майданчиком для немалої кількості зірок естради, впевнену перемогу здобув наш земляк – уродженець і житель селища Жовтневого Віталій Дерев’янчук.
Двадцятитрирічний волинянин, випускник театрального вишу, вразив глядачів та ведучого Ігоря Кондратюка своєю харизмою, артистизмом і чудовим голосом. Першу пісню з репертуару Скрябіна він присвятив своїй мамі. Щирість виконання навіяла легкий сум та викликала сльози на очах у багатьох присутніх. Ведучий же зауважив, що Віталій – справжній артист і виконання пісні є не тільки гарним, але й сповненим акторської гри. Перехід Віталія у наступний тур став очевидним, хоч попередні троє учасників також гарно співали і отримали приблизно рівну кількість оплесків. Виконання «Чорнобривців» принесло Віталію впевнену перемогу: кількість грошей, які він назбирав у капелюх, виявилася вдвічі більшою, ніж у його суперників. А свій виграш він пожертвував на лікування пораненого бійця АТО.
Для читачів нашої газети Віталій залюбки погодився розповісти про себе і свої життєві плани.
-Любов до музики, мистецтва, культури і всього прекрасного у мені виплекала бабуся. Вона – людина творча, хореограф, працює директором палацу культури.
-Коли ти почав співати?
-Співати я почав ще змалку. В сім років уже виступав.
До речі, Віталій з дитинства має багато захоплень: займався танцями, співом, навіть ходив на гурток з лозоплетіння. Енергія хлопця била ключем, він змалку постійно брав участь у численних пісенних конкурсах, на яких здебільшого займав призові місця. У 2009 році юнак за перемогу у конкурсі отримав можливість поїхати в «Артек». Не дивно, що своє майбутнє Віталій вирішив пов’язати з мистецтвом. Закінчивши школу, він поїхав до столиці. Студентські роки хлопця минали у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім.Карпенка-Карого, де він навчався на акторському факультеті. Саме про цей вуз він мріяв. Юнак зізнається, що вступити йому вдалося не одразу, отож, щоб не втрачати рік, він з легкістю вступив до університету культури і мистецтва на акторський факультет. Та закінчивши перший курс, хлопець не відмовився від своєї мрії: з другої спроби таки став студентом омріяного закладу.
-Відтоді у мене почалося зовсім нове життя, – згадує Віталій. – Любов до театру, до пісні стала переростати у неймовірне почуття, яке полонило моє серце і наповнює мене зараз. Навчання у цьому університеті дало мені багато: тут мені поставили професійне дихання, голос. Ми працювали над академічним вокалом і сценічною мовою.
Ще під час навчання Віталій Дерев’янчук не раз виходив на сцену, де демонстрував чудовий артистизм та вокальні дані. Його чистий тенор полонив серця відвідувачів п’єс «Наталка-Полтавка», «Весілля Фігаро» й інших. Та, на жаль, успішне навчання і талант не є запорукою працевлаштування за фахом одразу після випускного.
-З першого до п’ятого курсу я був круглим відмінником. Отримував стипендію Кабінету Міністрів. Закінчив вуз із червоним дипломом цього року. Тепер необхідно заробляти на життя. Певний час працював у театрі «Сузір’я», а також у ТЮГ на Липках (столичні театри – авт.). Щоб заробити гроші, доводилося займатися далекими від професії справами, працював і офіціантом, і малярем, адміністратором та навіть ведучим караоке. Але я не втрачаю надії.
-Чим займаєшся зараз?
-Озвучую рекламні ролики, займаюся дубляжем, працюю на Першому каналі українського національного радіо як актор художнього слова. Водночас ходжу по кастингах, адже мрію про театр або велику сцену.
-Віталію, «Караоке на майдані» - це перший телеконкурс, у якому ти брав участь?
-Ні, я брав участь у першому «Х-факторі», та не пройшов до основного туру. Давно збирався прийти на «Караоке», але все ніяк не виходило. Прийшов і дуже радий, приємно здивований, що глядачі мене так тепло прийняли.

Розділ новин: 

Коментарі