ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА 2017 РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

h4>
У геополітичному плані Україна знаходиться на стику трьох світів. Їй дуже близькі європейські цінності, а на формування історії та культури впливав схід. Менталітет багатьох українців залишився «совковий», адже не секрет, що на багатьох державних посадах зараз колишні комуністи. Залишилося багато людей з ідеєю Шарикова взяти все і поділити. Чимало думають і бояться, що без Росії — нікуди. Скільки людей — стільки думок. Як поведе себе далі цей «йорж» — загадка.

Без цього не пройде майбутній рік:
•Вибори чи референдум.
•Відбудеться ряд резонансних злочинів. Можливо, когось із впливових політиків вб’ють.
•Чергове знецінення гривні.
•Соціальні стандарти стануть вищими, але ціни виявляться жвавішими.
•Виникне кілька нових політичних партій.
•З’являться нові національні герої.
•Триватиме подальша декомунізація, перейменування міст і вулиць.

Події, які точно не відбудуться, можна помістити в окрему наукову працю. Назвемо декілька:
•Євро не стане грошовою одиницею.
•Олігархи ще будуть впливати на політику, хоча їхні статки зменшуватимуться.
•Природні катаклізми, неврожай і жалюгідне становище фермерів не зменшать кількості продуктів у магазинах.
•Українські жінки не стануть менш привабливими.
•Зростання кількості малозабезпечених громадян не скоротить кількість дорогих автомобілів на дорогах.
•Українці не перейдуть із суржика на англійську мову.

Провісники про Україну
Відомі астрологи і геніальні провидці не надто багато уваги приділяли Україні, адже краще промовчати, ніж помилитися та втратити рейтинг. Екстрасенси, які згадували Україну:
•Матрона Московська. Вона говорила про кровопролиття на українській землі у 2016-2017 роках. Багато побоювань у неї викликало засилля іноземних релігійних течій на території православної України. Чітких висновків на 2017 рік від Матрони немає, бо жила вона сотню років тому. Але ріки крові гарантувала. Навіть якщо закінчиться війна, велика кількість зброї на руках буде робити свою  справу.
•Пророкування Мессінга для України на 2017 рік можна вважати позитивним. Зараз багато побоювань, що український конфлікт може перерости у Третю світову війну. Але геній заперечував глобальні конфлікти. Конкретні передбачення про Україну зберігаються в архівах російських спецслужб. Багато своїх пророцтв Вольф Мессінг не афішував, а фіксував у таємних записах. Усі ці документи знаходяться під ковпаком у ФСБ.
•Пророцтва від Ванги суперечать одкровенням Мессінга. Вона пророкувала на 2017 рік світову війну. Якщо таке і станеться, то Україна опиниться в центрі подій. Хоча нинішні бойові дії на Донбасі вже прийнято вважати війною Америки з Росією. Пророцтва Ванги, як і пророцтва Матрони, сповнені трагізму.
•Пророкування для України від Павла Глоби можна вважати найобґрунтованішими. Це наш сучасник, багато що він бачить інтуїтивно. Частина українських «видінь» реально здійснилася. Він передбачив громадянську війну в Україні та розпад країни на три частини у 2014 році. Навіть скептики і матеріалісти не можуть ігнорувати такі точні відомості. Якщо врахувати його передбачення щодо Росії, йдеться про становлення колишньої могутності у 2017 році, Україну чекає реванш проросійських політиків і відхід від євроінтеграції.

Карпатський мольфар передбачає для України хорошу жінку-матір
Івана Сорохманюка з карпатської Замагори односельці з повагою називають мольфаром, тобто відуном. Свою силу дід Іван пояснює вмінням слухати природу, її непомітні рухи та знаки: «Ви в містах вже нічого не чуєте та не бачите. За гамором, за поспіхом оглухли та осліпли! А я весь час у горах, я вмію чути все, що діється навколо, а потім все те тлумачити».
Новому 2017 року мольфар радіє, бо бачить добрі знаки. Цей рік, кажуть прикмети природи, буде роком пробудження.
Віщун свідчить: у 2017 році Україну чекають великі зміни на краще. Нарешті закінчиться війна на Донбасі і окуповані території повернуться до України. «Бачу, що буде там велике прозріння, люди зрозуміють, що їх роками за дурнів мали і довели до краю, — пояснює Сорохманюк. — Ми приймемо їх як блудних синів, хоча рани ще довго болітимуть».
Мольфар каже: щоб зцілити Україну, потрібна жінка, справжня матір на чолі народу. Вона знає рідну землю, відчуває її біди та клопоти і зможе вивести,  що болить рідній землі, допоможе їй розквітнути. Проте на заваді цьому ставатимуть сили зла, бо вороги України постійно чинитимуть підступи. «Багато обману буде, коли чорне назвуть білим, а багно — золотом. Бачу, як негідники замість жінки-матері об’являть народу чоловіка в жіночій подобі. Та фальшива личина голосно зватиме миритися з ворогами, а воювати з друзями. А ще підбиратиметься до жінки-матері, щоб забрати її силу. Та наш народ не обманеш, бо в ньому сила Правди!»
«Слід вірити в себе та в силу народу, — закінчує віщун. — Багато було вовків у овечій шкурі, та всі вони безвісти згинули. А жінка-мати буде з народом і виведе його до світла. Пора вставати, прокидатися та піднімати Україну».

Розділ новин: 

Коментарі