Пенсіонери з Устилуга, Льотничого і Острівка вчаться на чотирьох факультетах

Теплий осінній день 30 вересня покликав людей поважного віку – жителів Устилузької міської ради – на чергову зустріч, приурочену до їхнього свята та організовану працівниками територіального центру соціального обслуговування  Володимир-Волинської РДА.
Слухачі Університету ІІІ віку, дехто навіть з паличкою – незмінною помічницею при ходьбі, прийшли на захід. Туди, де пишалися своєю красою букети осінніх квітів, туди, де звучала щира українська пісня. Все це об’єднувало присутніх в єдине багаття тепла та любові. Віршовані й музичні вітання присутнім дарував аматорський колектив м.Устилуг «Сузір’я».
З метою забезпечення неперервної освіти людей літнього віку та враховуючи потреби слухачів, у терцентрі створено 4 факультети: «Валеології», «Художньо-мистецький та народної творчості», «Здоровий спосіб життя» та «Мистецький», на які записалося більше 30 слухачів із числа жителів Устилуга та сіл Льотниче і Острівок. Навчання проводитиметься в соціальних офісах, які розміщені у приміщеннях Устилузького будинку культури та школі с.Льотниче.
Із Днем людей похилого віку, Днем ветерана та з початком навчального року в Університеті ІІІ віку привітали присутніх устилузький міський голова Віктор Поліщук, який нагородив аматорський колектив «Сузір’я» подякою та грошовою премією. Від адміністрації терцентру завідувач відділення соціальної допомоги вдома Людмила Широчук побажала міцного здоров’я, миру, радості, Божої благодаті, любові та тепла від рідних і близьких й  розповіла про плани роботи Університету ІІІ віку на 2016-17 навчальний рік.
Присутні подякували організаторам свята за приємний захід і були задоволені добре проведеним часом. По завершенні концерту всіх запросили на солодкий стіл, який був організований за сприяння Віктора Поліщука.
У гарних українських костюмах, пошитих за кошти спонсорів, учасники «Сузір’я» своїм співом дарували людям радість та сердечне тепло і 2 жовтня в парку Слов’янському на «Українському коровай-сузір’ї».
Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Не потрібно рятувати весь світ, спробуйте зробити кращим життя хоча б однієї людини. Вчасно подайте руку допомоги, даруйте свій час та увагу.
Людмила Широчук,завідувач відділення соціальної допомоги вдома, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі