Павло Карпюк організував водохресні купання у Володимир-Волинському районі

19 січня 2017 року депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк шостий рік поспіль, організував водохресні купання у с. Ворчин Володимир-Волинського району.
Долучилися до купання понад чотириста мешканців району та міста.
Звертаючись до присутніх, яких з кожним роком більшає, депутат закликав мир та благополуччя на українську землю: «Нехай такі речі, як заздрість та неповага, взагалі не існують. Нехай усе задумане збувається. Головне, аби ми любили та поважали один одного, адже будь-яка справа, яку ми робимо разом, обов’язково вдається», - підкреслив Павло Карпюк.
Гарний святковий настрій подарував присутнім гурт «Барви Волині» у складі Людмили Оцалюк, Тетяни Гуз та Наталії Чепіль. Дзвінко линули українські колядки, звеселяючи та налаштовуючи на позитив. А кульмінацією віншувань стало спільне виконання колядки «Нова радість стала», де воєдино злилися голоси усіх гостей.
Священики Віталій Іванів та Ігор Бігун здійснили чин освячення води, а згодом першими занурилися у крижану купіль. За ними у воду занурювалися як чоловіки, так і жінки та навіть діти. Людей не лякала морозна погода, холодна вода і те, що товщина льоду, в якому прорубали ополонку, сягала 35 сантиметрів.
Після купання всі гості мали можливість почастуватися різноманітною смакотою. Смачні шашлики та традиційну національну кашу приготували представники вірменської громади. А ворчинські господині пригощали гарячим бульйоном та пиріжками.
До речі, цьогорічне купання стало наймасовішим у Володимир-Волинському районі.
Ярослава Вознюк, с.Ворчин, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі