Павло Карпюк організував святкування Дня молоді у селі Зоря

25 червня 2016 року депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк організував святкування Дня молоді у селі Зоря Володимир-Волинського району.
Святкування проходило на місцевому стадіоні у формі спортивних змагань. На запрошення відгукнулися сусідні сільські ради, зокрема Овадне, Білин-Охнівка, Зоря та Ворчин.
Молодь і гравців привітали Павло Карпюк та настоятель зорянського храму отець Віталій Іванів, а вокальний колектив «Зоряночка» на чолі з Галиною Димінською виконав патріотичні та жартівливі пісні.
Зорянці та їхні гості із задоволенням взяли участь у заходах, тим більше, що відзначити це свято вдалося весело та активно. Команди мірялися силою на футбольному полі, перетягували канат та піднімали гирі. Не втрималася і до серйозних заходів долучилася дітвора: поділившись на дві команди, і собі взялася тягнути канат.
«Змагання проходили у трьох номінаціях, за що відповідав наш побратим Іван Гомза: гра у міні-футбол, де перемогла команда Овадного, перетягування каната – перемогла команда Білина-Охнівки та підняття гирі – переміг представник Овадного, який, я так зрозумів, займається даним видом спорту професійно. Але приємно, що почесне друге місце посів мешканець села Ворчин козак Сергій Баранський, який піднімав гирі виключно за рахунок сили, що набагато складніше. Мешканець села Зорі, чоловік далеко за тридцять, напевно, за рахунок фізичної праці в селі, на загальне здивування зайняв почесне третє місце», - розповів Павло Карпюк.
Організатор свята вручив переможцям премії та грамоти і подякував за активну участь. У свою чергу Павло Карпюк теж отримав подяки, адже не вперше за його підтримки у селі Зоря відбуваються різноманітні заходи.
Наприкінці учасників змагань та гостей запросили до святкового столу, де їх пригостили смачним шашликом та рибною юшкою.
Ярослава Вознюк, с.Зоря, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі