ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» - підприємство, що розвиває персонал і готує сучасних управлінців

Від проекту «Інкубатор талантів» - до керівних посад, нових соціальних стандартів і впевненості у майбутньому крокують молоді спеціалісти.
Одним із головних чинників успіху будь-якого підприємства є мотивація персоналу. Буде заохочення – будуть ефективні результати в бізнесі, буде бажання підкорювати нові вершини, розвиватися та рухатися вперед. Усе це і є перспектива, наявність якої дуже важлива для сучасних ініціативних та цілеспрямованих молодих людей. Навчання у виші дає переважно теоретичні знання, які у реальному житті часто розходяться з практикою, бо кожне виробництво має власну специфіку, свої особливості. Тож, аби стати талановитим менеджером у певній галузі, потрібні досвід та нові знання для виконання бізнес-задач у сучасних компаніях.
Кадри вирішують усе, отже персонал – головна цінність, якій потрібно створити умови і дати можливості для розвитку. Цю тезу давно зрозуміли і втілюють у життя на ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». І, як наслідок, підприємство, колись місцевого значення, перетворилося на могутню компанію, а торгова марка «Чебатурочка – селянська курочка» завоювала ринок України і вже добре відома далеко за її межами.
День 26 червня 2017р. став святом для чотирьох молодих перспективних працівників підприємства, які, скориставшись наданою можливістю вчитися і вдосконалюватися, показали високі результати професійного росту та були призначені на управлінські посади у структурні підрозділи фабрики. Так, Ілля Медецький обійняв посаду керівника служби постачання, Інна Куприсюк стала заступником головного зоотехніка підприємства, Ігор Цепко – заступником головного ветеринарного лікаря та Олександр Омельчук – заступником начальника забійного цеху.
Під час розмови із журналістами директор з персоналу підприємства Лариса Єгорова розповіла, що на фабриці створено середовище, котре націлює на професійний ріст перспективних працівників. Для молодих людей, що визначилися з вибором і своє майбутнє готові присвятити роботі на цьому підприємстві, створені всі умови, щоб за підтримки компанії отримувати нові знання та навички, впевнено підніматися кар’єрними сходами, водночас вдосконалюючи й особистісні якості.
Тут працює професійна команда менеджерів, яка знає як і вміє заохочувати персонал до змін, навчання та розвитку, створює корпоративну культуру, тим самим зміцнюючи бренд роботодавця, сприяючи підвищенню ефективності та відповідальності за результат, отже нарощуючи обсяг та якість продукції, що виробляється.
Головною цінністю компанії пані Лариса назвала постійний розвиток персоналу та відкритість до всього нового. У жовтні минулого року на птахофабриці було започатковано новий проект «Інкубатор талантів», націлений на виявлення ініціативних та перспективних працівників, здатних у майбутньому стати висококласними управлінцями. За кожним учасником проекту, який виявив бажання «рости» професійно, було закріплено наставника, поставлено управлінське завдання та, в залежності від рівня підготовки, виділено певний час для практичної реалізації набутих у процесі участі у тренінгах, семінарах та курсах знань. Усі ці знання допомагає отримати підприємство. На сьогодні - це досить вагомі інвестиції у майбутнє, які завтра повернуться сторицею. А за компанією ще більше закріпиться слава відповідального, соціально-активного роботодавця, що дбає про свої кадри і цінує їх.
Лариса Вікторівна наголосила, що комплекс заходів - це явище не одноразове, а діє на постійній основі й для кожного працівника підприємства.
Ще однією цінністю є підвищення соціальних стандартів для тих, хто бажає розвиватися. Так, трьом з новопризначених керівників, які цього потребували, виділені службові квартири, де за рахунок фабрики зроблено якісні ремонти, навіть придбані та розставлені новенькі меблі. Тож їм більше не доведеться платити шалені гроші за наймане житло.
А якщо до цього додати запроваджений на підприємстві здоровий спосіб життя, створені умови для занять спортом та регулярне проведення різноманітних спортивних змагань, організацію корпоративних екскурсій та участь у культурних заходах, що проводяться у місті і районі, то хіба це не мотивація працівників до плідної праці і постійного вдосконалення?
Урочисту церемонію представлення винуватців свята, яка відбулася на свіжому повітрі біля головного офісу під мелодійний щебет пташок, розпочала генеральний директор підприємства Аліна Сич:
-Ми зібралися, аби від імені компанії привітати надію фабрики, молодих і перспективних менеджерів, вихованців наших рядів, що проявили себе ініціативними і небайдужими працівниками, з якими підприємство пов’язує своє майбутнє. Кожен працівник, який хоче більшого, ніж має сьогодні, може використати можливість і взяти участь у проекті «Інкубатор талантів». Компанія продовжує розвивати свої кадри, талановитих працівників. Тож закликаю всіх, хто відчуває в собі потенціал, долучатися до участі у подібних заходах.
Представивши кожного із новопризначених управлінців, які стояли в оточенні численних колег, генеральний директор назвала їх «обличчями компанії» та щиро привітала із вступом на нові посади. А новий статус передбачає не тільки високу зарплату, а й ще одну форму заохочення – забезпечення службовим житлом. Тож разом із посадами ключі від квартир отримали Ілля Медецький, Ігор Цепко та Олександр Омельчук, які з допомогою фабрики вирішили свої житлові проблеми. Інтригою стало й повідомлення Аліни Сич, що на підприємстві є ще дві квартири, які чекають своїх мешканців.
-Ними стануть ті, хто не упустить шансу проявити себе, зарекомендувати, а ми, адміністрація, докладемо максимальних зусиль і створимо всі можливості, щоб допомогти молодим колегам у реалізації професійного росту, - пообіцяла генеральний директор. – Це означає подальшу організацію і проведення семінарів, тренінгів, інших навчальних форм і проектів. А в найближчий час започаткуємо навчання в проекті «Школа менеджерів», що дасть можливість опанувати основи менеджменту у сфері управління бізнес-процесами, людьми, допоможе ще більше продемонструвати свій потенціал і розкритися. Отже, звертаюся до всіх: ініціатива заохочується, ми чекаємо нових талантів і ще раз вітаємо тих, хто вже досяг своєї першої перемоги.
Далі до четвірки щасливчиків звернулася Лариса Єгорова:
-Ми віримо у вас та із задоволенням будемо знаходити нові «фішки» і «родзинки» для підготовки талантів для компанії. Свіжу інформацію передаватимемо кожному працівникові підприємства. Для нас важливо розвивати власний потенціал, створювати команду лояльних, задоволених та захоплених своєю улюбленою справою працівників.
На завершення зустрічі новопризначені управлінці щиро подякували керівництву компанії та своїм наставникам за надану можливість професійного росту, кредит довіри і обіцяли виправдати сподівання, не спочивати на лаврах, а й надалі шукати нові форми і методи задля кращого розвитку на підприємстві.
Оригінальним був виступ Іллі Медецького, який, зокрема, сказав: «Декілька років тому, коли я вперше переступив поріг підприємства, мріяв про зручніше крісло, кращий стіл. А бачили, яке зараз у мене класне крісло?! А яка чудова квартира! Ось розкладу речі і запрошу усіх на каву».
Як бачимо, мрії на підприємстві європейського зразка перетворюються на реальність. Варто лише захотіти цього і докласти трішечки власних зусиль.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі