Освітлення назви залізничної станції “Володимир-Волинський” не передбачене

До редакції постійно надходять запитання від читачів, яких хвилює стан залізничної станції “Володимир-Волинський”. Станція відіграє важливу роль у житті наших громадян, оскільки є дієвим фактором сполучення між містами Ковель, Червоноград, Сокаль, Київ тощо. Проте, на думку читачів, на станції відсутній певний порядок. Для того щоб отримати відповідь на запитання, редакція звернулась до керівника станції «Володимир-Волинський» Нелі Гашинської.
-Нелю Михайлівно, громадяни міста цікавляться, чому не освітлена назва станції, перон та подвір’я?
-Щодо освітлення назви станції, то воно не передбачене. Наша станція є дільничною, а не вузловою, за своєю категорією відноситься до вантажних. А тому назви таких станцій не освітлюються. Не освітлюються назви станцій в Овадному, Іваничах, Турійську. Перон і подвір’я освітлені, є ліхтарі, але, на жаль, невиховані особи їх часто розбивають.
-Чому не працює годинник?
-Не знаю, звідки така інформація, але годинник працює.
-Під знаком питання станційний туалет. І ця проблема існує вже декілька років.
-Туалет є, але дерев’яний.
-На території станції є нове приміщення туалету. Чому воно не функціонує?
-Якби наші люди поводили себе культурно, не ламали ручок, не били вікон, дотримувалися правил гігієни, ми б ввели в експлуатацію нове приміщення туалету. Від колективу станції у відділення поліції надійшло дуже багато заяв щодо пошкодження станційного майна, але винуватці не знайдені. А фінансові витрати ми понесли солідні. Залізницею зроблено євроремонт у приміщенні вокзалу та на прилеглій території. Тепер справа за пасажирами. Від них вимагається дбайливе ставлення до майна, культура поведінки, повага до праці людей, підтримка порядку. Кожен повинен сам себе виховувати.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі