Освіта, земля, межі міст, «дірявий» бюджет, високі тарифи, крадіжка лісу – жителі Устилуга на зустрічі з Ігорем Гузем

Народний депутат Ігор Гузь активно працював із громадою в окрузі №19. Він зустрівся з головою Устилузької територіальної громади Віктором Поліщуком, з трудовими колективами дитсадка, школи та міської ради Устилуга, перед якими прозвітував про свою депутатську роботу та вислухав пропозиції і зауваження.
«Моя філософія така – постійно працювати з людьми, і працювати так, щоб був результат. Я не можу вирішити всі питання, але роблю що можу. Спілкуюся з людьми, чую їхню критику, пропозиції. Бачу прогалини в роботі влади – критикую. Часто-густо у нас виходить, що наша влада постійно погана. Самі ж її і вибираємо. Але я постійно наголошую, не треба чекати на допомогу від держави, не чекати, що хтось прийде з Києва і все зробить. Треба самоорганізовуватися і робити добрі справи разом. І я завжди готовий у міру можливого підтримувати громаду», - зазначив Ігор Гузь при спілкуванні з людьми.
Люди порушували перед депутатом багато проблемних питань, а саме: «дірявий» бюджет в освіті, низькі зарплати та високі тарифи, відсутність меж міст, реформування освітньої галузі, формування госпітального округу у Володимирі, відсутність державного реєстратора у ЦНАПі, децентралізацію та інші. Освітяни нарікали, що школа в Устилузі ще з часу заснування не має актового та спортивного залів.
У жителів запитань багато, але найбільше вони хочуть і вимагають живого спілкування з владою, яка, на жаль, не завжди до них приїжджає. Часто-густо, на їхню думку, народний депутат має бути знавцем з різноманітної тематики і знати, як вирішувати усі земні проблеми. Розмова Ігоря Гузя з жителями міста Устилуг відбулася у форматі діалогу: запитання та відповіді. Всі пропозиції для вирішення тих чи інших питань громада сформує у листі до депутата для роботи у профільних міністерствах.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі