«Осінній вернісаж» у народному стилі із гарбузами та піснями

Традиційно прихід осені українці відзначають із народним колоритом, виставляючи на столи щедрі осінні дари. Минулої п’ятниці у ЗОШ І-ІІІст.с.Овадне відбулося свято осені. Проходило воно у два етапи. Спершу у шкільному коридорі проводився ярмарок – учні вправно торгували спеченими вдома солодощами. А потім почалося справжнє дійство.
Кожен клас, починаючи від п’ятого і до найстарших учнів – одинадцятикласників, склав власну осінню композицію. Такі звичні гарбузи, каштани, різноманітне листя завдяки дитячій невичерпній фантазії перетворилися на справжні шедеври. Чого тут тільки не було: веселі гарбузи стали каретами, на дереві виросли бублики, а між листям причаїлася… риба. Усього і не перелічити!
До того ж кожен клас представив самодіяльний виступ. Усі присутні милувалися співом Анни Михалюк та Вікторії Кузик. Колоритні народні сценки не залишили байдужими нікого. «Язиката Хвеська» у виконанні Яни Юзвячик дуже натурально струшувала бублики з дерева. Усі справді дуже старалися. Найвдаліше творчий захист своєї композиції представили учні шостого класу. А Параска та Палажка у виконанні десятикласниць Анни Михалюк та Каріни Башкірової були просто неперевершеними!
Тетяна Корнійчук, с.Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі