Оптимістичне прогнозування Володимира Парасюка

Гутірки на фестивалі «Княжий» розпочав учасник АТО і блокади ОРДЛО народний депутат України Володимир Парасюк. Він спілкувався з людьми на різні теми: про Євромайдан, відвідини «Буковеля», автомобілі на «бляхах» та рівень довіри до депутатів.
-Такі фестивалі є певним клеєм, який склеює нашу націю і показує, для чого ми живемо і куди нам рухатися. Пан Володимир висловив своє бачення подій в Україні 2013-2014 років, звучала тема про заробітчан та легалізацію проституції.
-Нашим заробітчанам потрібно сказати дуже велике дякую, - переконаний нардеп, - оскільки щороку вони завозять більше 24 мільярдів доларів. Це ті люди, які тримають українську економіку. Мені кажуть про проституцію і легкі наркотики, але я як християнин ніколи не проголосую за таке, навіть якщо це принесе 100 мільярдів.
Володимир Парасюк емоційно відповів на питання «За кого голосувати, щоб було краще жити?»:
-Ми всі однаково відповідальні перед країною. Це дурна радянська звичка: «Скажи, за кого будеш голосувати, і я за того проголосую». Я знаю, за кого я буду голосувати, але ніколи не скажу, за кого ви маєте голосувати. Ми перекладаємо свою відповідальність на когось іншого. Мені соромно за народних депутатів, Верховну Раду, але я не соромлюся за себе. Зрозуміло, що рівень довіри низький. Але ми всі повинні зробити так, щоб було інакше, бо Верховна Рада так само належить вам, як і мені.
А ще присутніх на гутірках людей цікавило питання ввозу автомобілів на іноземних номерах, на що Володимир Парасюк зокрема відповів, що потрібно зняти оподаткування на вживані автомобілі, старші певного року.
Насамкінець Володимир Парасюк зазначив, що в дуже близькому майбутньому війна закінчиться, бо її причини будуть подолані. До усвідомлення того, якою має бути влада, залишилося небагато.

Розділ новин: 

Коментарі