Опалювальний сезон у місті розпочнеться при перших заморозках

6 жовтня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк у першу чергу звернув увагу на наявність в місті рекламоносіїв, які знаходяться в неестетичному стані, а значить відповідальності за них ніхто не несе і вони є не оплаченими. Знову акцентували увагу на тому, що в міську раду і надалі звертаються громадяни району, тоді як їхніми справами повинна займатися районна рада. Керівнику відділу соціального захисту населення Миколі Матусевичу дана вказівка зробити реєстр учасників АТО і родин загиблих. Наголошувалось на прискореній заготівлі овочів для навчальних та медичних закладів, оскільки є попередження про заморозки. Очільник міського управління освіти Дмитро Здіховський отримав вказівку розробити кошторисно-проектну документацію на реконструкцію їдальні в гімназії. Керівнику міського центру фізичного здоров’я населення Олександру Вітюку дане розпорядження взяти під контроль спортивні майданчики. Міський голова зауважив, що дорога до старого кладовища потребує ремонту, звертаючись до Олександра Козачука, який очолює КП «Полігон». Усім відділам було зауважено, що вони отримали достатню кількість коштів, якими повинні розпорядитися швидко і ефективно. Петро Саганюк ще раз нагадав, що необхідно перевірити стан меморіальних дошок, провести ревізію котелень.
Після наради міський голова традиційно зустрівся із представниками місцевих ЗМІ і відповів на їхні запитання.
-Петре Даниловичу, в якому стані підготовка до опалювального сезону?
-В основному готові. Оскільки отримали попередження про заморозки, я дав розпорядження почати опалювальний сезон, якщо температура повітря буде нижче +8.
-Що за меморіал будуватимуть у нас поляки?
-Це мають бути три стели – українською, польською та єврейською мовами, які планують встановити на місці перепоховання загиблих під час Другої світової війни. Польська сторона уже надала проект.
-Важко обминути тему виборів. Деякі кандидати у своїх передвиборчих програмах обіцяють повернути все, що нібито є незаконно придбаним. Ваша думка з приводу цього?
-Кожен що думає, те й каже. Взагалі про таке може говорити тільки некомпетентна людина. Щодо бюджетних коштів, то вони регулярно реєструються, розподіляються за призначенням і контролюються.
-Що планується зробити на наступний рік?
-Насамперед ремонт гімназії, надалі діятиме проект з німцями щодо ремонту медичних закладів. Потрібно замінити систему опалення в навчальних та дошкільних закладах. Цього року подано 33 заявки на ремонт вулиць.
-Коли працюватиме світлофор на вулиці Данила Галицького біля ПТУ?
-Придбано новий світлофор. Днями буде бригада, яка його встановить.
-Кілька слів про допомогу військовим.
-Відводиться важке озброєння, але особовий склад ще на місці. Підтримуємо тісний зв’язок з бригадою. Мають дати заявку, що їм потрібно, і все необхідне завеземо на місце дислокації. Запрошуємо до поїздки журналістів.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі