Охоронець Шварценеггера навчав володимирчан самооборони

Публікації

Охоронець Шварценеггера навчав володимирчан самооборони
Охоронець Шварценеггера навчав володимирчан самооборони

У суботу, 28 серпня, у Володимирі-Волинському побував особливий гість зі Сполучених Штатів Америки Джон Кошел. Він приїхав до нашого міста, щоб провести тренінг із самооборони, який відбувся у приміщенні церкви євангельських християн-баптистів «Благодать».
Джон уже багато років займається різноманітними видами бойових мистецтв, яких навчався у Китаї, Японії та інших країнах. Згодом чоловік і сам почав навчати, спочатку студентів. Пізніше зайнявся професійною підготовкою спецназівців і «морських котиків» у США. Окрім цього, працював особистим охоронцем відомого актора і бодибілдера Арнольда Шварценеггера.
Джон Кошел є засновником проєкту «Тактика розумної самооборони на вулиці», з яким і завітав на Волинь. Він навчає по всьому світу, передаючи свої навики доступними словами і простими, але ефективними методами, якими може оволодіти кожен!
Під час тренінгу присутні дізналися про три прості кроки, які мінімізують час напрацювання навиків, дають максимальний ефект у самозахисті проти будь-якого нападника.
Проте, як наголосив Джон, основною метою самозахисту є не те, щоб заподіяти шкоду нападнику, а те, щоб захистити себе чи близьких та встигнути відволікти увагу і втекти від загрози.
Як розповів тренер, найчастіше кривдник обирає собі жертву за двома критеріями: 
1. Людина виглядає вразливою у порівнянні з агресором. Тобто, нападник має певні значні фізичні чи будь-які інші переваги над потерпілим.
2. У людини є те, чим злочинець дуже хоче заволодіти. Це стосується не лише матеріальних цінностей, а й моральних, таких як гідність.
Але Джон на практиці показав, що є три прості методи, які допоможуть завадити кривднику зашкодити будь-кому. 
Перший метод полягає у тому, щоб швидко торкнутися очей чи ока нападника, коли він вас схопив за руку чи намагається це зробити. Тоді у людей спрацьовує простий рефлекс, який заставляє затулити очі руками, і нападник змушений відпустити свою жертву. Головне – встигнути у цей момент втекти якнайдалі. 
Другий метод передбачає дії, коли у злочинця захищені очі окулярами чи він у шоломі. У такому випадку, щоб вирватися, потрібно вдарити долонею в область голови, попередньо якомога сильніше розмахнувшись. Після такого удару найчастіше люди просто падають чи на певний час завмирають, щоб прийти у себе. Саме тоді варто тікати від нападника.
І третій метод, коли злочинець схопив і тримає за обидві руки. Тоді Джон рекомендує зробити різкий удар у зону паху. У людини також спрацьовує захисний рефлекс, і нападник забирає руки. Це, звісно, не дуже його спантеличить чи нейтралізує, але дасть змогу застосувати на ньому два попередні методи.
І наостанок Джон Кошел показав запис, на якому востаннє бачили дівчину живою. Згодом її вбивцю заарештували, і він зізнався. Злочинець розповів, що обирав собі жертв серед тих, хто не міг йому опиратися. 
Джон пояснив, що у таких важких ситуаціях дуже важливо зберігати психологічну стійкість і не піддаватися страхові. Тоді методи самозахисту, про які він розповів, застосувати буде просто.
Олексій Біянов, м Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: