Огляд-конкурс театральних колективів району проходив на високому художньому рівні

У нашому районі проходив огляд-конкурс аматорських театральних колективів сільських клубних установ «Рідне слово моє, не мовчи». 18 червня відбувся фінал серед 7 найкращих колективів на сцені районного будинку культури, де наші аматори виборювали почесні призові місця.
Уривком з комедії «Гречкосії» Володимира Манівця розпочав виступ театральний колектив клубу с.Когильне (керівник Наталія Авдійчук). Хороша гра самодіяльних акторів, цікавий репертуар були представлені глядачам та журі.
Дуже гарно і самобутньо виступив колектив будинку культури с.Рогожани (керівник Оксана Стецан) з авторською театралізованою композицією Наталії Матіюк (директор БК с. Рогожани) «Молюся за Вкраїну», де актори на високому рівні розкрили тему гіркої і хвилюючої сторінки історії нашої держави: від епохи славного козацтва до війни на сході за свободу і цілісність нашої держави. Цікавим також був виступ аматорів театрального колективу клубу с.Микитичі (керівник Ольга Черняк) з малюнком на одну дію «На перші гулі». Варто відзначити хорошу гру учасників колективу, якою вони нагадали про традиції та звичаї нашого народу. Приємно вразили хорошим рівнем, цікавою грою та вдало підібраним репертуаром дитячі театральні колективи будинку культури с.Красностав (керівник Наталія Селещук) та клубу с.Залужжя (керівник Галина Геріян). Переглядаючи українські народні казки «Круть та Верть» красноставського колективу та «Колобок на сучасний лад» колективу с.Залужжя, глядачі насолоджувалися грою юних акторів та мимоволі поринули на деякий час у дитинство.
Усі вищезгадані колективи завдяки методичній допомозі режисера РБК Миколи Алєйнікова показали досить хороший рівень акторської гри.
Щиру вдячність висловлюємо керівникам аматорських театральних колективів за хорошу організацію та роботу, а також усім учасникам, які взяли участь у нашому конкурсі. Окрема подяка головам сільських рад за підтримку та організацію Тетяні Матіюк (с.Рогожани), Неонілі Панасюк (с.Микитичі) та Жанні Бондарук (с.Красностав).
Журі у складі начальника сектору культури Романа Віслобокова, директора РБК Людмили Оцалюк, режисера Миколи Алєйнікова, методиста Ігоря Чмуха, культорганізатора Владислава Дворецького високо оцінило гру аматорських колективів району у номінаціях: «Дитячі колективи», «Драматичні твори», «Театралізована композиція».
Серед дитячих колективів перше місце здобув колектив будинку культури с.Красностав, 2 місце отримав колектив с.Залужжя. За показ драматичних творів перше місце зайняв колектив клубу с.Микитичі, друге – клуб с.Когильне. У номінації «Театралізована композиція» отримав призове перше місце колектив будинку культури с.Рогожани.
На жаль, у заключному етапі конкурсу не брали участь театральні колективи будинків культури сіл П’ятидні (керівник Людмила Прус) та Бубнів (керівник Леся Степанюк).
Дмитро Терьохін, художній керівник Володимир-Волинського РБК

Розділ новин: 

Коментарі