Оформити пенсію можна «одним дотиком»

Публікації

Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області презентує запроваджену Пенсійним фондом України нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг Фонду.
Усі необхідні документи відтепер можна подати в електронному вигляді. А прийти до сервісного центру ПФУ потрібно буде лише раз – для отримання пенсійного посвідчення.
Cервіс передбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно (заява та копії документів, завірені електронним підписом); після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.
Отже, для того, аби вам призначили пенсію за «спрощеною» електронною процедурою, необхідно авторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі за допомогою електронного цифрового підпису; у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет відсканованих документів, необхідних для призначення пенсії; підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення».
Користувачі веб-порталу отримуватимуть повідомлення про надходження, прийняття документів до розгляду, перебіг їх опрацювання і про призначену пенсію. Час очікування розгляду заяви – десять днів. На вказану при реєстрації електронну пошту або за допомогою СМС надійде запрошення відвідати сервісний центр для отримання пенсійного посвідчення.
Детальнішу інформацію можна дізнатися: за тел. (0332)78-73-57 та e-mail: [email protected].
Лариса Скалюк, заступник начальника відділу організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі