Очільники району звітували за минулий рік

Першого березня відбулося засідання шістнадцятої сесії Володимир-Волинської районної ради сьомого скликання. У роботі взяв участь 31 депутат. Серед присутніх – голова РДА Наталія Василець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Розпочали роботу із розгляду депутатських запитів. На порядок денний сесії виносилося близько двох десятків питань. Серед основних – стан злочинності та правопорядку на території Володимир-Волинського району; звіт голови районної ради Романа Гука, звіт голови РДА Наталії Василець про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік та делегованих районною радою повноважень; звіт начальника фінансового управління РДА Олени Бондарук про виконання районного бюджету за 2017 рік.
У ході роботи сесії депутати внесли зміни до кількох Програм та розглянули питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад м.Устилуг та сіл району в комунальну власність, які попередньо детально опрацьовували на засіданнях постійних комісій райради.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі