Очільник громади провів виїзний прийом у Хмелеві та Хмелівці

Шостого липня зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик провів виїзний прийом громадян у Хмелеві та Хмелівці, які нещодавно приєдналися до ОТГ. У Хмелеві було обговорено питання підготовки до проведення Дня села, чистки від заростів обочини сільської дороги, встановлення 20 додаткових світильників.
У Хмелівці громадяни забажали заборонити рух важкої техніки під час збору врожаю по вулиці Садовій. Також мешканцям, які проживають на цій вулиці, рекомендували дотримуватися правил благоустрою. Говорили й про порядок надання путівок на оздоровлення та відпочинок дітям, проходження практики учнів у школі, надання дШостого липня зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик провів виїзний прийом громадян у Хмелеві та Хмелівці, які нещодавно приєдналися до ОТГ. У Хмелеві було обговорено питання підготовки до проведення Дня села, чистки від заростів обочини сільської дороги, встановлення 20 додаткових світильників.
У Хмелівці громадяни забажали заборонити рух важкої техніки під час збору врожаю по вулиці Садовій. Також мешканцям, які проживають на цій вулиці, рекомендували дотримуватися правил благоустрою. Говорили й про порядок надання путівок на оздоровлення та відпочинок дітям, проходження практики учнів у школі, надання допомоги у зв’язку з пожежею житлового будинку.

Розділ новин: 

Коментарі