Обурені мешканці просять почистити зарослі на дорозі Бубнів – Менчичі

Обурені мешканці просять почистити зарослі на дорозі Бубнів – Менчичі
Обурені мешканці просять почистити зарослі на дорозі Бубнів – Менчичі

На дорозі Бубнів – Менчичі, що веде із Зимнівської до Іваничівської громад, із зарослів обабіч дороги утворився свій «тунель кохання». От тільки замість краси – небезпека для водіїв. Мешканці сіл, яким часто доводиться їздити цим автошляхом, закликають відповідні служби зреагувати і почистити узбіччя.
Пише інтернет-видання "Буг".
До видання звернулися водії, яким вже страшно стає їздити небезпечною трасою. Йдеться про дорогу місцевого значення О-030319 Іваничі–Бубнів, зокрема ділянку Бубнів – Менчичі, що веде із Зимнівської в Іваничівську громаду.
Жителі нарікають, що вздовж дороги значно виросли дерева та кущі, їхні гілки вже заступають на асфальт і звисають над ним. Це досить небезпечно для водіїв, адже дорога тут вузькувата й іноді, аби розминутися із зустрічним автомобілем, доводиться «підрізати» ці зарослі. Тож є цілком реальна загроза для ДТП.
Люди іронізують, що незабаром тут утвориться новий «тунель кохання», щоправда, занадто високою цінною для водіїв, адже йдеться про їхнє життя і здоров’я.
До речі, не так давно цю дорогу відремонтували. От тільки ремонт зробили і відразу ж про неї забули.
Як з’ясувалось, ця дорога знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Волинській області. Тож відповідає за її стан саме вона. Однак тендер на обслуговування доріг у Володимирському районі виграло МП «Шлях». І отримало за це не малу суму коштів – 60 мільйонів гривень. Однак гроші отримало, а свої обов’язки по догляду доріг чомусь не виконує. Хоча, відповідно до умов тендеру, саме це підприємство має обрізати дерева та кущі на узбіччях.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: