Обери своє майбутнє у силах спецоперацій

Поки ви читаєте ці рядки, на базі військової частини спецпризначення на Хмельниччині народжується нове українське військо. Саме там іноземні інструктори проводять курс підготовки українських військових для Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України. Програма спецкурсу включає теоретичну та практичну складові, але з пріоритетом практичних навичок. Його тривалість – до 6 місяців. Якраз зараз завершується навчання першої черги військовослужбовців та починається відбір наступної великої групи.
Щоб зібрати найкращих, командування Сил спеціальних операцій розпочало інформаційну кампанію, залучаючи вмотивованих військовослужбовців продовжити службу саме в частинах ССО. Кожен бажаючий може ознайомитися з вимогами до кандидатів та заповнити анкету, посилання на яку розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України та на сторінці командування Сил спеціальних операцій у Фейсбуку.
Вимоги: українське громадянство, чоловіча стать, вік 20-25 років, відмінний стан здоров’я, відмінна фізична підготовка, високі моральні і професійні якості, відповідність біографічних даних вимогам кандидатів.
Пільги та переваги: високе грошове забезпечення, можливість підвищення професійного рівня (в Україні і за кордоном), можливість навчання на мовних курсах, участь у міжнародних миротворчих операціях, участь у міжнародних військових навчаннях, робота в колективі вмотивованих професіоналів.
Побажання: досвід участі в АТО, володіння іноземною мовою (перш за все англійською).
Доступні посади: командир, фахівець,з озброєння, інженер-експерт, медик, зв’язківець.
При доборі кандидатів враховується рівень фізичної підготовки, стан здоров’я, морально-психологічний стан. Продовжити службу в ССО та пройти один з найкращих курсів підготовки можуть бійці усіх видів та родів військ. Втім, пріоритет при відборі все ж надається десантникам, розвідникам, спецпризначенцям інших збройних формувань. Щодо найбільш затребуваних військових спеціальностей – це стрільці, сапери, зв’язківці, молодші командири. За відгуками курсантів, що проходять навчання, курс надзвичайно складний і навіть іноді може здатися жорстким. У першу чергу, він змінює психологічні установки і ставлення до служби.
Сили спеціальних операцій – наймолодший, але і найсучасніший вид Збройних сил України. Фактично це майбутня військова еліта України. Їхнє кредо – перевага якості над кількістю. Розвиток ССО за стандартами НАТО зараз є одним з пріоритетів реформування ЗСУ.
Майбутнє військовослужбовців ССО – служба в новому, як морально, так і фізично, роді військ. Це можливість брати участь у міжнародних військових навчаннях та миротворчих операціях. Це особлива місія – представляти та захищати Україну. Кожен має спробувати власні сили, кажуть фахівці командування ССО
Контакти: [email protected] Facebook.com./usofcom +380944403138
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі