Новим головнокомандувачем ЗСУ став екскомандир 51 ОМБр

Публікації

Новим головнокомандувачем ЗСУ став екскомандир 51 ОМБр
Новим головнокомандувачем ЗСУ став екскомандир 51 ОМБр

Новим головнокомандувачем Збройних сил України замість Руслана Хомчака став генерал-майор Валерій Залужний, який раніше керував бригадою, що дислокується у Володимирі.
Відповідний указ з’явився на сайті президента України. Нагадаємо,  Руслан Хомчак пішов з посади головнокомандувача Збройних сил України.
Як передає Радіо Свобода, 48-річний генерал-майор Валерій Залужний донедавна очолював Оперативне командування «Північ».
До того був, зокрема, начальником штабу-першим заступником командувача військ ОК «Захід» та командиром розформованої нині 51-ї окремої механізованої бригади (нині – 14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого).
На Донбасі Валерій Залужний з 2014 року.
Попри те, що у 2017-му отримав звання генерала, не поспішав переводитися на штабні посади, і продовжував роботу, в тому числі, на передовій.
До призначення начальником ОК «Північ» був начальником штабу ООС. Під час його перебування на посаді ЗСУ звільнили, зокрема, селище Південне біля підконтрольної російським гібридним силам Горлівки та просунулися вперед поблизу Волновахи.
Залужний народився у 1973 році у м. Новоград-Волинський Житомирської області. З відзнакою закінчив загальновійськовий факультет Одеського вищого об’єднаного командного училища.
У 2007 році закінчив із золотою медаллю Національну Академію оборони України.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: