Новозбудовану Зимнівську  амбулаторію здаватимуть в оренду 

Новозбудовану Зимнівську  амбулаторію здаватимуть в оренду 
Новозбудовану Зимнівську  амбулаторію здаватимуть в оренду 

Орендаря приміщення амбулаторії у селі Зимне визначать у результаті аукціону. Організовує аукціон Зимнівська сільська рада. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинь Online».
Цінові пропозиції приймають до 22 квітня, відбудеться аукціон 23 квітня.
«Оренда амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Миру, 4 в селі Зимне Володимир-Волинського району з устаткуванням, меблями та інвентарем. Рік побудови – 2020 рік. Фундамент – з/бетон, стіни – блоки, покрівля – металочерепиця, перекриття – дерево, підлога – керамічна плитка. Поверх – 1, висота 3,30 м. Електрика наявна. Водопровід – наявний. Каналізація – наявна. Опалення водяне. Не є об’єктом культурної спадщини. Загальна площа об’єкта 185,6 метра квадратного. Корисна площа об’єкта 98,5 метра квадратного. Відсутні арешти та заборони.
Інформація про цільове призначення об’єкта оренди – для розміщення закладів охорони здоров’я, клінік, лікарні, приватної медичної практики.
Умова для орендаря – наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з медичної практики, за спеціальністю організація та управління охороною здоров’я, загальна практика – сімейна медицина та надання первинної медичної допомоги.
Право орендодавця достроково припинити дію договору оренди у разі ухвалення відповідного рішення про намір власного використання орендованого майна.
Суборенда допускається за погодженням власника та балансоутримувача.
Орендар самостійно відкриває особові рахунки для оплати за надані комунальні послуги.
Ремонт від власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря», – йдеться в описі лоту.
Початкова ціна становить 51,347 тисячі гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: