Нововолинський ремонтно-механічний завод виставили на аукціон

Нововолинський ремонтно-механічний завод виставили на аукціон
Нововолинський ремонтно-механічний завод виставили на аукціон

Фонд держмайна України виставив на приватизацію єдиний майновий комплекс Державного підприємства «Нововолинський ремонтно-механічний завод».
Про це повідомили на сайті Волинської обласної державної адміністрації.
«Це – свіжа пропозиція від Фонду, яка може виявитися ідеальним об’єктом для старту нового бізнесу або релокації діючого. Адже інвестор отримує доступ до готового виробничого середовища», – зазначив очільник Фонду держмайна Віталій Коваль.
Основна діяльність заводу – виробництво машин та устаткування для добувної промисловості та будівництва, а також ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.
Майновий комплекс включає 32 будівлі та споруди загальною площею майже 9,3 тисячі квадратних метрів. Об’єкти розташовані у місті Нововолинськ та селищі Шацьк. Крім того, до комплексу входять земельні ділянки площею майже 3,9 гектара, а також 4 транспортні засоби та спецтехніка.
Стартова вартість – 51,08 мільйонів гривень (без урахування ПДВ).
Також новий власник буде зобов’язаний протягом шести місяців забезпечити погашення боргів із заробітної плати та перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу права власності. Ще одна основна умова аукціону – не допустити звільнення працівників приватизованого підприємства.
Аукціон відбудеться онлайн 16 квітня в системі Прозорро.Продажі. Прийом заявок триває до 15 квітня.
Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці аукціону за посиланням.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: