Нововолинську потрібна патрульна поліція

Мешканці Нововолинська нарікають на погіршення криміногенної ситуації, розбої, підпали авто громадським активістам та присутність в місті великої кількості наркоманів. Аби ситуацію стабілізувати, вважає народний депутат України з Волині Ігор Гузь, необхідно в місті створити відділок патрульної поліції. Про це йшлося на телеканалі «Аверс» у передачі «Запитай у депутата».
У телефонному дзвінку телеглядач запитав, коли в Нововолинську стабілізується криміногенна ситуація і що для цього потрібно. Ігор Гузь зауважив, що вже звертався з цією проблемою до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, втім, патрульну поліцію вирішили дати місту Ковель. Тому, говорить нардеп, зваживши на гостру потребу, знову буде клопотати про делегування патрульної в Нововолинськ на постійній основі.
«Ми бачимо, що сьогодні у Нововолинську ситуація «зашкалює». Тому варто відправити туди на постійне місце перебування патрульних, і з цим я звернуся до Авакова. Також потрібно ставити по місту багато відеокамер. і цим повинна зайнятися міська влада», – наголосив нардеп.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Розділ новин: 

Коментарі