НОВОВОЛИНСЬКІ ТЕРИКОНИ ПУСТЯТЬ НА БУДМАТЕРІАЛИ

Розрівняти й вивезти три терикони із небезпечними хімічними елементами, які розмиваються дощовою водою й забруднюють навколишнє середовище, хочуть у Нововолинську.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів облдержадміністрації сьогодні, 18 вересня.
«Ці терикони від шахт вміщують усю таблицю Менделєєва, зокрема, там є сірка, і дуже погано, що дощова вода усе це несе в ґрунт. Ми провели усі досліди, й можемо їх розрівняти і вивезти. Раніше ми працювали на Донбасі, але самі розумієте, яка там ситуація», - розповів для Інформаційного агентства Волинські Новини технічний директор проекту Василь Петришин.
Зі слів підприємця, нововолинські «гори» хочуть розібрати на шматки, відділивши вугілля, а породу використати для виготовлення будматерів. Зі слів Василя Петришина, якщо відвал біля 6 шахти вдасться успішно розібрати, то вони готові взятися і за «гори» біля першої і п’ятої вугільних шахт.
«Ми вивчили це питання, ТзОВ «Екоенергоресурси» просить дозвіл, і ми рекомендуємо його дати. Там територія - 19 гектарів», - каже начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Самосик.
Підприємство, яке хоче зайнятися відвалами, - зі Львова, тому депутати поцікавилися, куди йтимуть податки від роботи підприємства.
Представник фірми ТзОВ «Екоенергоресурси» запевнив, що є документи про створення філії у Нововолинську, що дозволить податкам осідати в місцеві бюджети.
Проаналізувавши усе, члени профільної комісії вирішили рекомендувати депутатам обласної ради надати дозвіл бізнесменам користуватися надрами під час сесії.
http://www.volynnews.com/

Розділ новин: 

Коментарі