Новорічне свято буде з подарунками для дітей та з ілюмінацією

На початку наради міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 22 листопада, міський голова представив нового начальника муніципальної поліції Володимира Литвинчука. Далі мер міста повідомив, що відбулася зустріч з учасниками АТО, які висловили ряд претензій щодо розподілу путівок на санаторне лікування. За їхніми словами, путівки надаються у ті санаторні заклади, які не спеціалізуються на даних хворобах чи пораненнях. Наступна претензія висловлена до автостанції, де виникають розбіжності щодо перевезення атовців на приміському та міжміському транспорті.
У суботу 26 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. В країні буде оголошена національна жалоба, а тому слід обмежити розважальні заходи, спустити державні прапори. Урочистості до цього дня розпочнуться о 15 годині 30 хвилин у парку Слов’янському. Є потреба завезти у двори піщано-соляну суміш, оскільки надходять скарги від деяких мешканців на гарячу лінію. На жаль, у місті не вистачає двірників. Петро Саганюк нагадав про необхідність подарунків на свято Миколая та Новий рік для дітей загиблих учасників АТО. Оскільки виникла проблема з фінансуванням у школах, міський голова дав вказівку начальнику фінансового управління Тетяні Шибирин профінансувати придбання подарунків для школярів. Розпочинається активна робота над бюджетом на 2017 рік, отож необхідно прорахувати зміни до програми соціально-економічного розвитку міста. На 2 грудня попередньо планується звіт міського голови, але остаточна дата буде названа пізніше.
Після наради відбувся традиційний брифінг Петра Саганюка для представників місцевих ЗМІ.
-Погода знову стабілізувалася. Як були використані погожі дні? Чи буде завершено ремонт вулиці Ковельської?
-Важко вплинути на підрядника, нардеп Ігор Гузь уже написав листа у Генеральну прокуратуру. Сподіваюся, що до 1 грудня закінчимо. Також будуть заасфальтовані вулиці Коцюбинського та Київська.
-Відомо, що фірма «АМіЛа» відсторонена від ремонтних робіт, та все ж вона продовжує роботи.
-Вони якимось чином вмовили «Укравтодор». Був заступник начальника «Укравтодору» і сам переконався, що робота нікуди не годиться. Прийняли рішення поміняти техніку. Ставимо питання про заміну асфальту. Хочу подякувати громадськості міста, яка не залишилася байдужою до ремонту вулиці Ковельської.
-Як іде підготовка до формування бюджету? Чи буде врахована мінімальна зарплата, передбачена урядом?
-Я думаю, що така мінімальна зарплата приведе до зрівнялівки. Та ми все прораховуємо і думаємо, що вкладемося. На бюджеті це не позначиться.
-Розпочинається підготовка до новорічних свят. Яка ситуація з подарунками для дітей?
-Ми знайдемо кошти. Діти будуть з подарунками, особливо діти загиблих героїв АТО.
-Відомо, що вже замовлена ялинка.
-Так, ялинка замовлена в Турійському районі у приватному секторі. Виділені кошти на реконструкцію огорожі, буде ілюмінація.
-Чи буде розпорядження міського голови щодо святкових салютів?
-Розпорядження буде, але ви знаєте, що не всі його виконують. А салюти – це не тільки небезпека, а й певна неповага до наших воїнів. Звичайно, Новий рік – це свято, і війна не є причиною для його відміни, але треба пам’ятати, що гинуть люди.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі