Новонародженому вперше видали свідоцтво у пологовому будинку

15 березня у Володимирі-Волинському матері новонародженого хлопчика вперше видали свідоцтво про народження дитини просто у пологовому будинку. Наше місто не перше на Волині, що долучилося до нововведення, раніше свідоцтво у будинку немовлят вже отримала лучанка.
«Можливість отримати адміністративні послуги на місці зекономить батькам час, їм не потрібно буде звертатися у РАЦС по документ у майбутньому», - зазначила заступник начальника ГТУЮ у Волинській області з питань державної реєстрації Ольга Семенюк. Вона додала, що працівник територіального управління юстиції до виписки молодої мами з пологового готує свідоцтво про народження дитини, яке їй вручать у день виписки. Якщо ж батьки новонародженого відмовляються отримати документ так рано, мотивуючи тим, що ще не обрали дитині ім’я, то процедура може стандартно пройти у РАЦСі.
На врученні свідоцтва про народження Маркові Булатову були присутні головний лікар ТМО Олександр Клачук, священик Євген Рябець, працівники пологового будинку і журналісти.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі