Нові підписники сайту газети «Місто вечірнє» візьмуть участь у розіграші чудових подарунків

Публікації

Пандемія вносить свої корективи у наше життя. Особливо відчутним є отримання повсякденної інформації швидко, оперативно і обов’язково на ґаджет, який ми маємо якщо не у кишені, то хоча б вдома на столі. Редакція  газети «Місто вечірнє» відповідно до цього змінює роботу однойменного сайту газети - вигляд, розміщення і функції для користувачів. Тепер вибір  залишається за вами, наші читачі. Чекаємо на вас - реєструйтеся на сайті  - mistovechirne.in.ua, щоб повною мірою використовувати всі можливості сайту. Крім того, для нових підписників щотижня розігруватимуться два безкоштовні квитки на один з кіносеансів розважального центру «Сім’Я» (Володимир-Волинський,  Привокзальна 45), а в кінці року, 31 грудня, відбудеться розіграш серед усіх зареєстрованих користувачів сайту два безкоштовні запрошення до розважально-культурного центру «Княгині Ольги» (власниця Оксана Веремчук) на Різдвяну вечерю.
Не випадково розігруються квиточки і запрошення до цих закладів -  вони одні з найкращих у Володимирі-Волинському для проведення дозвілля як з родиною, так і з друзями чи коханою людиною.
Тож не втрачайте можливості - реєструйтеся і вигравайте!
P.S. Щотижневий розіграш двох квиточків на кіносеанс до кінотеатру «Сім’Я» проводитиметься щосереди тільки серед новозареєстрованих користувачів сайту «Місто вечірнє».
Фінальний розіграш двох запрошень на різдвяний вечір до ТКЦ «Княгині Ольги» відбудеться 31 грудня 2020 року для усіх зареєстрованих користувачів.
Усі розіграші відбуватимуться  з допомогою сервісу RANDOM.ORG.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: