Про розподіл гуманітарної допомоги, долю “червоної лікарні” говорили на брифінгу в очільника міста

Про розподіл гуманітарної допомоги,  долю “червоної лікарні” говорили на брифінгу в очільника міста
Про розподіл гуманітарної допомоги, долю “червоної лікарні” говорили на брифінгу в очільника міста

Із чим зверталися люди на черговому прийомі до міського голови, і як справи з працевлаштуванням переселенців
Цього понеділка на прийомі до міського голови було незвично мало людей – усього три особи. Один чоловік звернувся щодо присудженої виплати аліментів, оскільки він щойно повернувся з Польщі і шукає роботу. Також були звернення стосовно матеріальної допомоги та земельної ділянки. 
 Щодо працевлаштування переселенців, то не завжди запропоновані у  Центрі занятості робочі місця відповідають їхнім кваліфікаційним можливостям. За інформацією ТМО, на роботу прийнято три лікарі із  переселенців. Адміністрація дуже задоволена їхньою роботою і надалі шукає  спеціалістів, аби закрити вакансії в ТМО. В основному люди зі сльозами на очах дякують за те, що наше місто їх прихистило. У свою чергу містяни також позитивно відгукуються про людей, які прибули із зони воєнних дій. Також у ТМО лікується багато переселенців, зокрема і із зруйнованих міст Київщини. 
Як розподіляють гуманітарну допомогу
Гуманітарну допомогу, яку курує Координаційний центр, звозять на склади. Один склад знаходиться в РБК, другий – у приватного підприємця в селі Заріччя, третій – на території школи №1. У всіх складах є представники виконкому, які обліковують усе, що постачають партнери. Є люди, які відповідають за доставку в інші території. Міський голова особисто спілкується з виконуючим обов’язки командира ЗРП, який знаходиться у Володимирі, з командуванням бригади і дізнається про всі потреби військових. Водночас Ігор Пальонка зауважив, що всі домисли і чутки щодо неконтрольованого розподілу гуманітарної допомоги є безпідставними. Правда, були випадки, коли просили дозволу для перетину кордону з обіцянкою привезти допомогу. Але людина отримувала дозвіл, а гуманітарна допомога не надходила, тому нині розподіл відбувається під строгим контролем. Зате надходить багато подяк від тих, кому влада міста і володимирчани допомогли.
 Що чекає «червону лікарню»
Оскільки європейські донори оголосили різні проєкти, міська влада зацікавлена в тому, щоб долучитися до цих проєктів і отримати кошти на ремонт цього приміщення. Міський голова не відступає від своєї ідеї перенести в приміщення колишньої лікарні територіальний центр. А тому після перемоги це буде зроблене в обов’язковому порядку. 
Чи представники бізнесу з інших областей долучаються до  нашого виробництва?
На це питання міський голова відповів, що ведуться постійні перемовини з підприємцями, які мають намір долучитися до нашого бізнесу. Однак через війну є певні перестороги, навіть ризики. Влада міста готова йти назустріч усім охочим, задля цього є виділені ділянки. Однак серйозні перемовини вестимуться лише після війни.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: