«Незважаючи на всі випробування долі, ці люди завжди залишаються сильні духом»

Так прокоментувала організовані ГО «Довіра» за активної підтримки відділу у справах молоді і спорту міськвиконкому та церкви «Ковчег» обласні змагання серед людей з обмеженими можливостями начальник відділу Тетяна Супрунюк.
Змагання відбулися в суботу 16-го вересня на спорткомплексі НВК «Спеціалізована школа №1-колегіум» уже вдруге у Нововолинську. Участь у них взяли команди з Нововолинська, Володимира, Ковеля, Горохова, Ратного, Маневич, Голобів та Ковельського району. Команду шахтарського міста представляли голова організації Валентина Міньковська, її чоловік Іван Міньковський, Микола Чорний, Сергій Попович та Зоя Шлапа. Люди в інвалідних візках демонстрували свої досягнення в чотирьох видах спорту: бочча, перегони на візках, дартс, кидки м’яча в кільце.
За словами Валентини Міньковської, найбільш вдалими для нововолинців і особисто для неї (перше місце) виявилися кидки м’яча в кільце: друге місце – Іван Міньковський, третє – Микола Чорний. Усім учасникам спортивного заходу вручили грамоти, медалі та сувеніри.
-Від імені організації хочу щиро подякувати нашим спонсорам Богдану Бадзюню, Петру Хмелюку, Віталію Бабійчуку, Віталію Доманському, Наталії Головенко, Катерині Синяковій, Івану Міньковському та Юрію Сиротюку за фінансову допомогу, дирекції колегіуму, відділу у справах молоді і спорту та пасторам церкви «Ковчег» – за допомогу в організації заходу. А вихованцям Центру дитячо-юнацької творчості – за концерт, - каже Валентина Миколаївна. – Разом із тим хотілося б також попросити усіх, від кого це залежить, аби на такому гарному стадіоні було трохи більше зручностей і доступу для людей з обмеженими можливостями.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі