Не морем єдиним: вісім найкращих фестивалів Західної України

Для когось літо асоціюється лише з пошуком підробітку, відвідинами бабусі та читанням товстелезних романів. Проте ми віримо, що є й інші способи провести канікули чи літню відпустку весело й з користю. Побувати на фестивалі – музичному, мистецькому чи гастрономічному – один із найкращих і найлегших шляхів зробити своє літо незабутнім! Отже пропонуємо вашій увазі вісім фестивалів, що відбудуться на теренах західних областей нашої держави, які варто відвідати.

Вперше на Володимирщині відбудеться фестиваль «Княжий»
Під час заходу, який відбудеться 19-20 серпня на території парку с. Заріччя, для любителів прикладного мистецтва відбудеться ярмарок майстрів, яких запросили з усієї країни. На музичній сцені для гостей виступлять гурти «Тартак» і «Карна» та десяток інших. Також спеціально на «Княжий» приїдуть популярні літератори - український поет та публіцист Павло Коробчук і культовий сучасний письменник – Любко Дереш. Ще передбачено плавання та каяках річкою Луга, демонстраційне кінне шоу, дитяче розважальне містечко, ярмарок вуличної їжі та екскурсії стародавнім Володимиром. Якщо плануєте приїхати на «Княжий» і залишитись тут на два дні, але не знаєте, де заночувати, не турбуйтеся. На території фестивалю діятиме наметове містечко, де можна буде розташувати свої намети на два дні. Надійна охорона цілодобово працюватиме на території фесту. Захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати у день проведення фестивалю.
Детальну інформацію про фестиваль та контакти організаторів можна дізнатися на офіційному сайті kniazhyi.org.ua.

Одинадцятий «Бандерштат» пройде на новому місці
m або телефоном (066) 604-98-55.

Рок-фестиваль «Тарас Бульба» у Дубно
або за телефоном (050) 582-49-76.

Фестиваль «Золотий Лев на вулиці - 2017»
.

Міжнародний музичний фестиваль «Файне місто»
m.

Міжнародний фестиваль меду в Івано-Франківську
22 - 23 липня 2017 року в Івано-Франківську пройде міжнародний фестиваль меду «Меди Прикарпаття 2017». На головній площі міста будуть представлені пасічники Прикарпаття та всієї України, будуть запрошені пасічники з закордону, особливо з міст-побратимів Івано-Франківська, проходитимуть семінари та майстер-класи. Вас чекають цікаві лекції від видатних пасічників та науковців галузі а також різні розваги та смаколики. Дізнатися більше про подію можна дізнатися за телефонами: (097) 671-41-23, (050) 581-31-12.

Військово-історичний фестиваль «Остання столиця»
Відтворення доби Української революції 1917 – 1921 років стало одним із найважливіших заходів для громади Кам’янця-Подільського, що на Хмельниччині, під час святкування Дня Незалежності. Підставою є річниця, коли Кам’янець став столицею Української Народної Республіки. Фестиваль під назвою «Остання столиця УНР» відтворить героїчні сторінки становлення Української державності на початку ХХ ст. Реконструкція військових підрозділів Української галицької армії, Дієвої армії УНР, Червоної армії, армії Пілсудського дає можливість відчути дух життя воїнів тих буремних подій, а військовий парад Старим містом – оцінити муштру тогочасних збройних сил. Постановки вуличних боїв продемонструють тактику ведення бою періоду визвольних змагань. Життя тогочасного міста немислиме без зіркових постатей доби: М.Грушевського, С.Петлюри, І.Огієнка... Фестиваль відбудеться з 23 по 27липня. Сама ж реконструкція пройде у День Незалежності України. Зв’язатися з організаторами можна за телефонами: (098)99-30-665, (097)18-11-771, (067)15-55-129.

Закарпатський гастрономічний фестиваль «Сливовий леквар»
Популярним гастрономічним фестивалем на Закарпатті у місті Берегово є фестиваль «Сливовий леквар». Дата проведення: 26 серпня 2017. Програма цього заходу передбачає приготування сливового лек вару - джему без цукру, різних смачних страв з використанням сливового повидла і на основі староугорських рецептів (гомбовці, фанки,калачі, кіфліки), конкурс на найкращі голубці, бограч, майстер-класи із приготування різноманітних страв, пісні, танці, розваги. Більше дізнатися про фестиваль можна за телефоном (03141) 4-13-32.
Підготував Олексій Біянов

Розділ новин: 

Коментарі