Назвали сільради, що мають заборгованості зі сплати податків і зборів до бюджету

18 січня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бондарук виступила з аналізом недоїмок зі сплати податків і зборів по району за минулий рік. Районний бюджет недоотримав більше 7 млн. грн. Із них 6 млн. 782 тис. грн. – борг Міністерства оборони зі сплати податку за землю. Серед найбільших боржників з несплати податків з доходів фізичних осіб – Зарічанська і Льотничівська сільради, які заборгували у 2015 році близько 124 тис. грн. Недоїмка в сплаті акцизу в Устилузькій міській, Оваднівській та Льотничівській сільрадах складає 60 тис. грн. На майже 100 тисяч підприємці вищезгаданих громад недоплатили єдиного податку. Насторожує те, що сума недоїмки до бюджету щомісячно зростає приблизно на 180 тис. грн.
Про внесення змін до законодавства щодо надання адміністративних послуг поінформував колег заступник голови РДА Сергій Романюк.
Також на нараді проаналізували поточну роботу у районі за минулий тиждень. Зокрема, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок поінформувала, що у ФАПі с. Ласків встановили новий твердопаливний котел. У відділ у справах дітей надійшло колективне звернення від жителів с. Шистів щодо неналежного виконання батьківських обов’язків в одній із місцевих сімей – проводитиметься перевірка і вживатимуться відповідні заходи. В районне управління праці і соціального захисту продовжують надходити заяви від мешканців сіл на призначення субсидій. Понад 4 тисячі домогосподарств району вже користуються дотаціями на сплату комунальних послуг, що складає 45 відсотків населення Володимирщини. З нового року припинено виплати допомоги одиноким матерям та дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. Відтепер допомоги цим категоріям не складатимуть сталої суми, як раніше, а сплачуватимуться в залежності від доходів сім’ї. Начальник районного територіального центру Любов Столярчук поділилася ідеєю, запозиченою у Польщі, створити при закладі центр допомоги безхатченкам – щось на зразок дитсадків, тільки для дорослих. Для реалізації задуму потрібно відшукати приміщення. Критичних ситуацій з очищенням доріг району від снігу не виникало. З сільських рад, окрім Зимнівського територіального об’єднання, заявок на паливо для транспорту не надходило. 14 січня у Володимирі успішно пройшов міськрайонний фестиваль вертепів «З Різдвом у серці», а в неділю – концерт церковних громад Володимир-Волинського району, на якому збирали кошти на допомогу воїнам АТО. Культпрацівники району готуються до заходу, присвяченому Дню Соборності.
Голова РДА Наталія Василець дала розпорядження начальнику сектору культури і туризму Роману Віслобокову провести в РБК зведений концерт до одного з наступних свят із залученням школярів району та учнів музичної школи, а Катерину Чубок попросила провести моніторинг захворюваності на грип і застудні захворювання у районі.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі