Найтепліше на святі села у Сельці вітали Степаниду

Уперше за багато років 28 серпня біля Селецького будинку культури зібралося стільки людей, що навіть організатори Дня села не очікували. Свято вийшло цікавим, зворушливо теплим і веселим, що перевершило сподівання гостей. Приємним подарунком для мешканців Сельця та Мар’ї-Волі, які відзначали свято разом, став виступ самодіяльного хору Володимир-Волинського районного будинку культури «Любисток», в якому вже 40 років співає директор Селецького БК Олександр Уліта. У виконанні хору прозвучали чудові пісні, та коли полилася улюблена «Ти у гаях…», пісню підхопили всі присутні.
Найзворушливішим моментом свята стало вшанування воїнів АТО. 15 чоловіків із двох невеликих сіл захищали країну протягом 2014-2016 років. Усі, на щастя, повернулися живими. На їхню честь у виконанні Олександра Уліти прозвучала пісня «Повернусь!». Присутні слухали її зі сльозами на очах.
День села ознаменувався і спортивними перемогами. Про це розповів депутат районної ради Ярослав Кондисюк. Місцеві школярі у спортивних змаганнях обіграли ровесників з Бубнова. Гідне суперництво проявили ветерани сільського спорту, змагаючись з молодим поколінням. Якщо у матчі з волейболу перемога дісталася ветеранам, то молодь виявилася сильнішою у перетягуванні каната та в армреслінгу.
Раділи глядачі зустрічі з гуртом сільської художньої самодіяльності «Вишиванка», насолоджувалися віршами та гуморесками поетеси з Мар’ї-Волі Тетяни Дмитрук. Традиційно привітали найстаріших жителів сіл Мотрону Куць та Мирона Бакуна, багатодітні родини, молодят, які побралися цього року, іменинників серпня. Всім вручено пам’ятні подарунки.
Зі святом гостей привітав сільський староста Анатолій Матвіюк, який теплим словом згадав знаменитих земляків – Олену Полонську, Євгена Колодійчука, першого в історії району генерала Олександра Булавіна. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Зимнівської територіальної об’єднаної громади В’ячеслав Католик, настоятель Свято-Троїцької церкви отець Олександр Головець. Представник народного депутата Ігоря Гузя Ярослав Бокоч разом з вітаннями передав у подарунок сільському будинку культури волейбольний м’яч та сітку. Зі щирою вдячністю організатори і гості свята згадали спонсорів, яких виявилося досить багато, і кожен по-своєму допоміг в організації дійства.
Оскільки мешканці Сельця склали найбільше число передплатників «Міста вечірнього», до них завітала і знаменита Степанида, яка тицьнула свій цікавий ніс у всі недоліки села, чим викликала гомеричний сміх серед гостей.
Присутні не лише насолоджувалися святковим концертом, а й куштували випічку місцевої майстрині Тетяни Сахарук, запечену баранину господаря Володимира Нестерука, смакували традиційною рибною юшкою. До послуг гостей також були і затишні торгівельні павільйони бару «Влада» та родини Музик, де можна було пригоститися чаєм, кавою, прохолодними напоями і закусками. А весела дискотека тривала до пізньої ночі.
Правда, була одна гірчинка. Чомусь знехтували святом представники районної ради.
Антоніна Булавіна, с.Селець, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі