Нардеп Ігор Гузь закликав волинську молодь бути активною, адже саме від неї залежить майбутнє України

D та за участі громадських діячів, заступника міністра молоді та спорту, народних депутатів України.
До слова, Ігор Гузь половину свого життя займався розвитком молодіжного руху: є засновником Всеукраїнської молодіжної організації «Національний Альянс» та головою організаційного комітету фестивалю українського духу «Бандерштат». Ігор Гузь відзначив Захара Ткачука, директора Молодіжного центру Волині, який є провідним лідером молодіжного руху в нашій області.
«Разом із заступником міністра молоді та спорту України Олександром Яремою разом були в одному молодіжному русі. Сьогодні є багато людей, які були разом із нами в громадській діяльності, і вже у 35-40 років вони керують державою!» - додав нардеп.
Також наголосив, що сьогодні багато молоді мріє про життя за кордоном: «Якщо частина з цих людей, які тут є зараз, поїде за кордон, країна не матиме перспективи!»
Він поінформував, що вже цього літа відбудеться три цікавих події та запросив на них присутніх: (4-6 серпня) Бандерштат - фестиваль українського духу , також 19-20 серпня вперше у місті Володимирі-Волинському - Фестиваль «КНЯЖИЙ», а 26-го серпня на Поліссі -Polissia Challenge Cup 2017 - змагання з крос-триатлону.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі