Нардеп Ігор Гузь ініціює повернення княжому місту назви «Володимир»

Публікації

Нардеп Ігор Гузь ініціює повернення княжому місту назви «Володимир»
Нардеп Ігор Гузь ініціює повернення княжому місту назви «Володимир»

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до мешканців Володимира-Волинського з ініціативою про відновлення історичної справедливості, а саме – повернення місту його славної назви «Володимир».
На сторінці в фейсбуці Гузь висловив своє переконання в тому, що містяни повинні пам’ятати свою історію. Адже сотнями років в усій Європі наше місто над Лугою знали саме за такою назвою. І тільки за часів Російської імперії, а далі – Радянського союзу, місту додали назву “Володимир-Волинський”.
“Звертаюся до міського голови й сьогодні вже оформив офіційне звернення, і до депутатського корпусу – підтримати цю позицію. Надалі буду звертатися до депутатів Волинської обласної ради, аби вони теж підтримали перейменування міста і восени, переконаний, український парламент поставить остаточну крапку й місто набуде назви «Володимир»”, – пише нардеп.
Ігор Гузь наголошує, що вже багато міст в Україні пройшли цю процедуру. Важливим переконанням у цьому став його нещодавній візит у Переяслав, який десятки років носив назву «Переяслав-Хмельницький». Мешканці цього міста, за словами депутата, не стикнулися з серйозними юридичними, адміністративними проблемами після перейменування.
“Переконаний, це також не стосуватиметься і мешканців Володимир-Волинської, а згодом – Володимирської громади. Знаю настрої в місті й переконаний, що переважна більшість мешканців громади підтримають цю ініціативу також і нам спільними зусиллями вдасться відновити історичну справедливість. Так – перейменуванню міста! Так – славному, великому, княжому Володимиру!”, – висловив своє націлення Гузь. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: