Начальником реорганізованого відділу освіти, молоді і спорту РДА стала Оксана Бігун

13 січня завершилася реорганізація відділу освіти та сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації шляхом злиття їх в одне ціле та офіційною реєстрацією юридичної особи «Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації» на правах самостійного структурного підрозділу. Новопризначений начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Бігун вважає такі зміни виправданими.
«Це логічно, бо наша діяльність завжди була тісно пов’язана з освітою. Ми спільно займалися реалізацією державної політики у галузі молоді та спорту. У нашій роботі завжди спостерігалося дублювання повноважень, а у зв’язку з реорганізацією нашої галузі, для прикладу, одна людина успішно може виконувати обов’язки стосовно проведення оздоровчої кампанії в районі. До цього такою ділянкою роботи опікувалося двоє посадовців. Те ж саме спостерігалося в галузі молоді. Молоддю займається декілька структурних підрозділів. На сьогоднішній день ми бачимо потребу, щоб ця ділянка роботи виконувалася активніше, ефективніше. Тому, думаю, що об’єднання двох структур значно покращить результати діяльності в наданні якісних освітніх послуг, злагодженої та конструктивної роботи у реалізації молодіжної та спортивної політики нашого району», - зазначила Оксана Бігун.
За її словами, реорганізація відділів, загалом, не є новиною, у галузі молоді та спорту така розпочалася ще у 2012 році, коли повноваження сімейної політики були передані Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації. Це був правильний крок, на думку Оксани Андріївни, адже дві людини не могли досконало виконувати такий значний обсяг роботи.
-Відповідно до концепції реформування місцевого самоврядування в Україні формуються об’єднані громади. У Володимир-Волинському районі вже сформовані Устилузька та Зимнівська ОТГ, одним із повноважень яких є забезпечення управління закладами дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти. У процесі формування цих структурних підрозділів варто врахувати необхідність збереження вертикалі у виконанні освітніх повноважень, завдань діючих та створюваних органів управління освітою, не допустивши технічного дублювання існуючих моделей управління мережею навчальних закладів у системі відділу освіти, каже Оксана Бігун.
Поки що в керівництва об’єднаних громад виникає досить багато запитань саме щодо управління закладами освіти. Відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської районної державної адміністрації плідно співпрацює із громадами і надає управлінську, консультативну та методичну допомогу. «Ми зробимо все можливе для подальшого розвитку освітнього сектору», - стверджує Оксана Бігун.
Аліна Зай,

Розділ новин: 

Коментарі