Начальник відділу поліції розповів про криміногенну ситуацію у Володимирі

28 липня начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик дав прес-конференцію про криміногенну ситуацію у Володимирі. Принагідно розповів, як правоохоронці готуються підтримувати правопорядок під час святкування Дня міста. Зі слів Михайла Петровича, для організації безпеки учасників заходів запросили підсилення з Нововолинська та Турійська.
У відповідь на звернення депутата Володимир-Волинської міськради Віри Сергєєвої щодо зростання кількості квартирних крадіжок Михайло Бобик зазначив, що це не відповідає дійсності. За останні роки спостерігається тенденція до зменшення таких злочинів. За 2015 рік було зареєстровано 84 крадіжки майна з квартир та будинків, у 2016 – 51, в поточному році – 16 і один факт пограбування. Злодії найчастіше проникають у помешкання шляхом підбору ключів або через вікна.
Допомагають боротися із злочинністю встановлені у місті камери відеоспостереження. Завдяки їм, наприклад, затримали мешканців Львівської області, які здійснили щонайменше три крадіжки. Найчастіше такі правопорушення здійснюють «гастролери», яких ловити досить важко.
Також Михайло Бобик закликав мешканців міста і району, які мають на руках незареєстровану зброю та боєприпаси, здати їх у відділ поліції. У такому випадку громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі