На засідання земельної комісії селищної ради викликали поліцію

На засідання земельної комісії селищної ради викликали поліцію
На засідання земельної комісії селищної ради викликали поліцію

2 грудня в Іваничівській селищній раді на комісію із земельних відносин депутат викликав поліцію. Як повідомлялось на засіданні, робоча група земельної комісії незаконно погодила надання другої земельної ділянки учаснику АТО, інформує інтернет-видання «БУГ».
На минулому засіданні заступником голови Іваничівської територіальної громади Віктором Берeзюком також було підписано документ про передачу двох гектарів сільськогосподарських земель на території господарського двору, які не мають права передаватись у приватну власність, а лише в оренду. Згідно із законом, землі сільськогосподарського призначення не мають права двічі передавати у приватну власність.
Депутат Іваничівської ради Руслан Мартинюк звернувся до комісії та депутатів, аби викликати працівників поліції та зафіксувати факт шахрайства. 
Депутати уже дали рішення на передачу земельної ділянки, що знаходиться на городах людей, у приватну власність учаснику АТО. Як зазначає Руслан Мартинюк, у 2017-му році особа уже отримала земельну ділянку, але комісією було погоджено про надання ще однієї.
«Було виявлено факт шахрайства громадянином, який два рази намагався скористатися правом про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Після звернення до працівників Іваничівської селищної ради рішення лишилося без змін, тому було викликано працівників поліції», – розповів Руслан Мартинюк.
Депутат Іваничівської ради звернувся з письмовою заявою до представників правоохоронних органів, аби було розслідувано факт шахрайства.
За словами голови земельної комісії, рішення про надання землі учаснику АТО прийнято, але військовий ще не підготував відповідні документи на затвердження.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: