НА ВОЛИНІ ЗМАЙСТРУВАЛИ БІЙЦЯМ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Пристрій для очищення води для військових змайстрували волинські сантехніки. Про це інформують Факти.
Завдяки мобільній установці українські армійці на Сході питимуть воду з річок та озер. За раз фільтри можуть перекачати 5 тонн живильної вологи. Аби скласти такий пристрій, треба приблизно 800 гривень. Однак майстри не беруть ні копійки. Працюють у вільний від роботи час. Волонтери підрахували - забезпечити армійців такими очисними установками значно вигідніше, аніж везти їм на Схід питну воду.
«Часу витрачаємо дві-три години. Ми маємо свою роботу, але війна, і ми мусимо допомагати, ми працюємо після роботи», - розповідає майстер Петро Луцюк.
Питна вода на Сході – на вагу золота, кажуть бійці. Тож така установка їм точно стане в пригоді. За годину можна очистити 700 літрів річкової води, головне, аби поруч було джерело живлення. «Це дуже необхідно насправді, там є генератори і до них спокійно можна приєднати такі установки, волонтери забезпечують, звичайно, але є місця, де просто небезпечно виїжджати за територію бази, бо можуть бути обстріляні машини, які возять продукти, тому така установка економить час і нівелює певні ризики», - розповідає, доброволець Павло Данильчук.
За півтора тижня майстри виготовили 8 установок, 5 з них - уже на Сході. Разом з пристроєм відправляють і запасні фільтри. Чоловіки готові працювати, скільки знадобиться, аби хоч чимось допомогти нашим воякам.

Розділ новин: 

Коментарі