На Волині відбудуться Дні парламенту в Україні

Публікації

На Волині відбудуться Дні парламенту в Україні
На Волині відбудуться Дні парламенту в Україні

23-25 лютого Програма USAID РАДА проведе Дні парламенту на Волині – серію заходів, спрямованих на підвищення обізнаності волинян щодо діяльності Верховної Ради та налагодження співпраці між депутатами та виборцями. 
Дні парламенту проводяться в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» за підтримки партнерів ГО «Інтерньюз-Україна» та громадянської мережі ОПОРА.
Серед запланованих подій: тренінги для органів місцевого самоврядування та громадських організацій, квести для студентів та регіональні уроки Освітнього центру Верховної Ради, а також дискусії за участі народних депутатів України. З урахуванням карантинних обмежень всі заходи проводяться онлайн.
Учасниками заходів стануть народні депутати Ігор Гузь, Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов.
«Проведення Днів парламенту є чудовою можливістю для нас – народних депутатів – ще раз обговорити ключові питання з нашими виборцями, знайти можливі рішення та розробити спільний порядок денний. Сподіваюся, що разом ми зможемо організувати ефективну комунікацію органів місцевого самоврядування, громадськості та народних обранців», – зазначила Ірина Констанкевич, народна депутатка України, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.
«Програма РАДА вже не перший рік проводить подібні заходи і радий, що у цьому році Дні парламенту відбудуться саме на Волині. Діяльність депутатів, роль Верховної Ради та можливість долучення українців до законотворчої діяльності – саме ці теми цікавлять суспільство. І під час Днів парламенту ми можемо ще раз обговорити та скоординувати свої зусилля», – говорить Ігор Гузь, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
«Громада Волині завжди була, є і буде готова до ефективного діалогу. Люди добре розуміють, що в нас є і гарні результати, і проблемні питання. І ми як депутати, яких обрали наші жителі теж маємо долучитися до цього процесу. У цьому контексті Дні парламенту – є цікавою практикою від наших партнерів Програми РАДА, яка думаю дасть нам можливість ще раз підняти болючі питання регіону», – додав Вячеслав Рубльов, народний депутат України, голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. 
«Проведення таких заходів дозволить покращити обізнаність українців щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту. Цього року ми плануємо провести ще три подібні заходи», – зазначає Ігор Когут, директор Програми РАДА.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: