На Володимирщині жителі долучилися до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

Публікації

ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» долучилися до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу», організованої в рамках проекту «Озеленення України» спільно з «CEO Club Ukraine», Книгою рекордів України за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України. Про це йдеться на фейсбук-сторінці підприємства.
17 жовтня спільно з ветеранами АТО, депутатами та працівниками Устилузької ОТГ, громадськими активістами лісівники відновили ліс у кварталі 13 виділі 27 Устилузького лісництва. 
Учасниками  акції було висаджено 6 200 молодих дерев, з них 6 тисяч дуба звичайного та 200  модрин європейских.
Також в акції участь взяла журналістка та майстер із фудфлористики Тетяна Ізотова. 

"Учора завдяки Всеукраїнській  акції із озеленення «1 000 000 дерев за 24 години» в Україні стало більше на мільйон дерев! Тішусь, що і в мене випала нагода долучитись до акції та трішки попрацювати в Устилузькому лісництві разом із жителями громади, депутатами, учасниками АТО/ООС та працівниками Володимир-Волинського ЛМГ. Усього за декілька годин на ділянці площею понад гектар почали рости 6 тисяч дубів та 200 модрин!!!" - написала Тетяна у своєму дописі.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: