На військовому стрільбищі Володимира відбувся обласний стрілецький день

На військовому стрільбищі Володимира відбувся обласний стрілецький день
На військовому стрільбищі Володимира відбувся обласний стрілецький день

Міський голова Ігор Пальонка узяв участь у Єдиному стрілецькому дні, який відбувся 21 травня на базі військового стрільбища військової частини А–1008, що у Володимирі-Волинському. У заході, приуроченому Дню резервіста в Україні, взяли участь понад дві сотні людей – особовий склад організаційного ядра батальйонів територіальної оборони Камінь-Каширського, Луцького та Ратнівського районів, військові ліцеїсти, керівники ОДА та новопризначені очільники райдержадміністрацій.
Заняття стрілецького дня проходили на чотирьох локаціях. На  першій з них велась підготовка загону, який у липні братиме участь у змаганнях Західного регіону на кращий стрілецький взвод територіальної оборони. На  решті локацій проводилось виконання вправ із вогневої підготовки – із пістолета Макарова, автомата та кулемета Калашникова.
Окрім цього, бійці територіальної оборони, серед яких і двадцять представниць прекрасної статі, проходили інженерно-саперну, тактичну та медичну підготовку, яку проводили інструктори громадського об’єднання «Буг». Вражаючим дійством стало практичне заняття із захопленням автомобіля на умовному блокпості тероборони, яке було максимально наближене до реальних подій. Демонстрували під час стрільб зразки різних видів зброї та автомобілі, котрі є на озброєнні у прикордонної служби та служби з надзвичайних ситуацій.
Спробував свої сили у стрільбі із трьох видів вогнепальної зброї і міський голова Ігор Пальонка. Для нього стрільба із пістолета Макарова та кулемета була першим, проте успішним досвідом.
«Вважаю, що кожен чоловік має вміти володіти зброєю та бути готовим у будь-який момент стати на захист свого дому, своєї рідної землі, давши гідну відсіч ворогу. Тому територіальна оборона – це те, чому ми маємо приділяти належну увагу, підвищуючи свою військову підготовку та професійність. Такі заходи як єдиний стрілецький день мають проводитись регулярно. Тож якщо випадатиме така нагода, то братиму і надалі участь у навчаннях. Принагідно зазначу, що міська громада підтримуватиме новостворене комунальне господарство «Володимир-Волинський районний центр підготовки територіальної громади», аби територіальна оборона у нас була на належному рівні», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.
Після занять на стрільбищі відбулось підбиття підсумків та нагородження резервістів, які показали найкращі результати. Кубок та медалі ліцеїстам, які здобули першість на всеукраїнській спартакіаді з військово-прикладного спорту, вручив військовий комісар Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Роман Кулик. Закінчились урочистості музичним виступом Володимир-Волинського квартету «Родослав».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: