На урочистості з нагоди ювілею міста до Володимира завітали гості

Аби розділити з мешканцями княжого граду святкування, до Володимира прибуло багато гостей. Недільного ранку в приміщенні міської ради мер Петро Саганюк влаштував для них офіційний прийом, вітаючи делегації з Луцька, Ковеля, Нововолинська, Любомля та закордонних міст-партнерів. Зокрема в.о. луцького міського голови Григорія Пустовіта, делегації з міст Дубно та Коростеня, першого заступника міського голови секретаря Нововолинської міськради Андрія Сторонського, секретаря Ковельської міськради Віру Федосюк, делегацію з німецького міста Цвікау, з польських Ленчиці та Кентшина, сенатора з Республіки Польща Пшемислава Блащика, старосту Кентшинського повіту Ярослава Пеняка, консула Генерального консульства Республіки Польща в м.Луцьку Пьотра Матусяка, доктора медичних наук професора Віру Казьмірчук, військовослужбовця колишньої 51 ОМБр Віталія Пацановського, екс-депутата Волинської облради Володимира Латковського.
Гості зичили Володимиру-Волинському процвітання, мирного неба, Божого благословення. У відповідь міський голова Петро Саганюк вручив пам’ятні сувеніри. Затим громада міста, представники влади, духовенства та запрошених делегацій в супроводі артистів театру «Різнобарв’я» та лицарів з клубу «Айна Бера» взяли участь у святковій ході на площу Героїв, де відбулося покладання квітів до обеліска Слави та Дошки пам’яті володимир-волинцям – загиблим героям АТО.
По закінченні учасники процесії перемістилися у сквер, що біля історичного музею, на урочисте відкриття свята міста, яке в оригінальний спосіб розпочали артисти аматорського театру Володимир-Волинського КМЦ «Різнобарв’я» під керівництвом Лариси Половньової. Вони підготували історичну реконструкцію визначної події – присвоєння Володимиру Магдебурзького права. Символічний сувій актор в образі князя Володимира вручив міському голові, який привітав громаду міста зі святом та побажав усіх гараздів. Лунали вітання від губернатора Волині Олександра Савченка та народного депутата Ігоря Гузя.

Розділ новин: 

Коментарі