На розвиток територій Володимир-Волинського району виділено чергові 2,9 мільйони

Чергові 8 мільйонів гривень державної субвенції Кабінет Міністрів виділив для об’єктів соціального значення Володимир-Волинського, Любомльського, Іваничівського районів та міст Нововолинськ і Володимир-Волинський. Ці чергові кошти вдалося «вибити» завдяки активній роботі на центральному рівні депутата Верховної Ради Ігоря Гузя.
Зокрема, на прохання нардепа місту Володимир-Волинський уряд спрямує 1,2 мільйони гривень.
На розвиток княжого міста спрямується 1,2 млн. грн., зокрема, мільйон – на капремонт басейну ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Анатолія Кореневського. По 40 тис. грн (вартість кожного) на придбання та встановлення 5-ти дитячих спортивних майданчиків.
Для Володимир-Волинського району – понад 1 млн грн.: по 300 тис. грн (вартість кожного) – на капремонт будівлі дитсадка у с. Суходоли та НВК “ЗОШ І-го ст. - ДНЗ” у с.Білин. По 37 тис. грн - на закупівлю та встановлення дитячого спортивного майданчика у селах Маркелівка та Верба. 200 тис. грн - на реконструкцію приміщення дитсадка (заміна решти вікон та дверей) у с.Березовичі. По 156 тис. грн (вартість кожного) – на закупівлю медичного обладнання та велосипедів для Володимир-Волинського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Окремо на розвиток Зимнівської ОТГ передбачено:
260 тис. грн. – на капремонт даху ДНЗ «Ромашка» у с. Зимне;
100 тис. грн. – на реконструкцію вуличного освітлення вулиць Крайця та Першотравневої від КТП № 109 у с. Селець.
Для Устилузької ОТГ: 200 тис. грн – на нове будівництво котельні та мереж теплопостачання ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі;
75 тис. грн – на реконструкцію нежитлового приміщення ЗОШ І ст. с. Хотячів Устилузької ОМТГ під санітарну кімнату;
По 35 тис. грн (вартість кожного) – на закупівлю та встановлення дитячих спортивних майданчиків у селах Коритниця та Ізов.
«На моє прохання Кабмін передбачив кошти. Моя філософія роботи в окрузі досить проста – жодне село не залишиться без коштів з держбюджету, а такими невеликими частинами грошей ми зможемо зробити низку ремонтів соціальних будівель чи придбати необхідне обладнання у лікарні і школи», - прокоментував Ігор Гузь.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі