На Рівнеазоті розгерметизувався трубопровід від чого й стася вибух

На Рівнеазоті розгерметизувався трубопровід від чого й стася вибух
На Рівнеазоті розгерметизувався трубопровід від чого й стася вибух

На заводі Рівнеазот у вівторок, 20 липня, стався вибух на виробництві азотної кислоти. ДСНС повідомляє, що викиди не несуть загрози, повідомляє місцеве видання Чарівне.інфо.
За інформацією рятувальників, ніхто не постраждав. Зараз служби ліквідовують наслідки вибуху.
«Прошу не панікувати. Нічого серйозного не сталося, загрози викиди не несуть. Екоінспекція візьме повітря на проби і повідомить результати найближчим часом», - заявив речник ГУ ДСНС Дмитро Мельник.
Утім, у соцмережах поширюються повідомлення з порадами місцевим жителям закривати вікна. Рятувальники ж кажуть, що для цього поки немає підстав. Тому рівнян просять не хвилюватися та не наганяти паніку.
Водночас у Рівнеазоті також прокоментували ситуацію, там підкреслили, що загрози немає, наслідки ліквідовано.
Відзначається, що на підприємстві сталася позаштатна ситуація - розгерметизація трубопроводу в цеху з виробництва азотної кислоти.
«У результаті надзвичайної ситуації стався разовий викид нітрозних газів у незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв і постраждалих немає. На поточний момент показники якості повітря знаходяться в межах допустимих норм. Загрози навколишньому середовищу і населенню немає», - йдеться в повідомленні компанії.
Там також додали, що підприємство працює в штатному режимі.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: