На реалізацію заходів з освіти передбачили 1,7 мільонів гривень

Публікації

На реалізацію заходів з освіти передбачили 1,7 мільонів гривень
На реалізацію заходів з освіти передбачили 1,7 мільонів гривень

Захищати кошторис галузі прийшла начальник управління освіти та науки ОДА Людмила Плахотна.
Згідно із пояснювальною запискою до проєкту бюджету, на 2021 рік головному розпоряднику коштів–управлінню освіти і науки облдержадміністрації передбачені видатки в загальному обсязі 967,5 мільйонів гривень. Це на 52 мільйони гривень більше від показників нинішнього року.
Джерела фінансування – різні. Зокрема, 313 мільйонів гривень – освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, 16 мільйонів гривень – субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, 65 мільйони гривень – додаткової дотації з державного бюджету обласному бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, 516 мільйонів гривень – кошти обласного бюджету, 54 мільйони гривень – власні надходження бюджетних установ.
Людмила Плахотна зауважила, що в проєкті бюджету враховані видатки на захищені статті, в тому числі й підвищення заробітної плати в галузі на 19% та виплата матеріальних допомог на оздоровлення.
На реалізацію заходів головної освітянської регіональної програми передбачеили 1,7 мільйонів гривень.
Управління пропонує депутатам визначитися із долею трьох закладів: Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Волинської обласної ради, Липлянською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом та Нововолинською спеціальною загальноосвітньою школою № 9. У цих закладах переважно навчаються діти з місцевих територіальних громад, тому, як варіант, їх можна було би передати на місцеві баланси.
Окрема пропозиція щодо Липлянської школи. Управління розглядає можливості переведення дітей, які в ній навчаються, до інших обласних закладів такого ж типу, а саме приміщення школи пропонується передати Волинському науковому ліцею, який потребує розширення.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: