На посаду голови Володимир-Волинської РДА призначили Наталію Василець

Публікації

2015рп від 21 квітня 2015р. призначена на посаду голови райдержадміністрації.
Наталія Василець народилася 12 липня 1979 року у с.П’ятидні Володимир-Волинського району.
Закінчила економічний факультет Волинського державного університету ім.Л.Українки за спеціальністю «Фінанси і аудит». Протягом 12 років працювала за фахом в управлінні агропромислового розвитку Володимир-Волинської РДА. Останнім часом обіймала посаду головного бухгалтера – начальника відділу обліку фінансів, економіки і планування харчової та переробної промисловості.
Із 23 квітня 2015р. – на посаді голови Володимир-Волинської РДА.
Розлучена, виховує 11-річну доньку.
Під час церемонії представлення у залі панувала надзвичайно тепла, приємна, доброзичлива атмосфера. На адресу Наталії Василець лунало багато хороших побажань та висловлювалися щирі сподівання, що вона впорається з поставленими перед нею завданнями в умовах складного періоду в державі, коли тривають військові дії та водночас запроваджуються серйозні нововведення. Адміністративно-територіальна реформа та децентралізація влади радикально змінять наш район та відкриють нові можливості й перспективи для розвитку, а разом з тим вимагатимуть багато зусиль і нового підходу до роботи.
«Я вважаю, що жінки мають право займати найвищі посади у владі. Хотів би побажати пані Наталії перш за все міцного здоров’я. Робота забере у Вас багато часу, доведеться пожертвувати особистим, можливо, менше уваги приділити сімейним питанням. Але я впевнений, що Ви впораєтеся. А в моїй особі Ви будете мати першого помічника. Я постараюся зробити все, щоб у Вас, крім безпосереднього виконання ваших обов’язків, ще вистачило часу і на всі питання, пов’язані з особистим життям. Ви як жінка повинні в першу чергу, ставлячи завдання перед районом, нагадувати всім, що потрібно цінувати і з теплотою ставитися до матерів, сестер, дружин. У жодному разі не знижуйте планку жіночності, краси і не забувайте, що від сьогодні Ви – голова РДА», - сказав у напутньому слові губернатор.
Міський голова Петро Саганюк представлення нового керівника району назвав неординарною подією, зазначив, що місто і район взаємно переплетені та зі свого боку пообіцяв Наталії Василець всіляку підтримку.
У своїй промові новопризначений голова РДА подякувала за надану їй високу довіру. «Для мене це великий іспит і відповідальність за район та рівень життя його мешканців, тому зі свого боку докладу максимум зусиль до виконання поставлених переді мною завдань і буду працювати тільки у рамках, визначених законодавством. Мені випало працювати головою райдержадміністрації у досить непростий час, але це найкращий час для виявлення людських якостей, як моральних, так і вольових. Надіюсь на спільну роботу з усіма політичними силами, громадськими організаціями, депутатським корпусом, волонтерами, духовенством, силовими структурами. Усвідомлюю всю міру відповідальності за кожного земляка, за злагоджене функціонування всіх структурних підрозділів району».
Наталія Володимирівна наголосила, що найголовніше завдання влади сьогодні – це забезпечення миру, соціальний захист населення, учасників АТО, їхніх сімей, розв’язання багатьох проблем в освіті, медицині, транспортному сполученні району, питання соціально-економічного розвитку. «Працюючи в управлінні агропромислового розвитку, постійно аналізувала фінансово-економічні показники наших агроформувань, тож добре усвідомлюю і розумію їхні проблеми. Віддаю належне тим, хто перетворив захаращені території на родючі посівні площі. Також співпрацювала з головами сільських рад, максимально осмислила можливості державних програм. Поряд з розвитком сільськогосподарської галузі на майбутнє повинно бути вливання капіталу у розвиток переробних галузей. Будуть відпрацьовуватися питання щодо інвестиційної привабливості району, це дасть нові можливості для розвитку промисловості. Залучити інвестора у кожну галузь – найголовніше завдання сьогодення».
Наталія Василець пообіцяла приділяти належну увагу зверненням громадян, чесно звітувати перед громадою за кожну витрачену копійку, а ресурси використовувати раціонально і прозоро.
«Готова стати разом з вами пліч-о-пліч і об’єднати зусилля для розвитку нашого району. Прийшла до вас з гідними помислами працювати для людей і на благо людей. Намагатимусь досягнути реального результату, прагнутиму, щоб сполучення «державний службовець» викликало у громадськості повагу і розуміння, що є основою будь-якого демократичного суспільства. Головне сьогодні – наша єдність і взаємна підтримка, ми всі маємо жити, як велика дружна родина».
У цей день пані Наталія отримала багато вітань та гарних квітів не лише від офіційних осіб, а й від друзів та колишніх колег.
Ексклюзивно для нашої газети голова РДА дала відповіді на два коротких запитання.
-Як, на Вашу думку, повинна формуватися громадська рада при Володимир-Волинській РДА?
-До складу громадської ради повинні входити представники різних верств населення і всіх громадських організацій. Це має бути широкий формат. А всі пропозиції, висунуті громадською радою, ми будемо розглядати і враховувати під час своєї роботи.
-Яке Ваше ставлення до процесу люстрації, чи потрібно люструвати районних чиновників?
-Ми стояли на Майдані за зміни у державі. Люстрація – необхідний чинник для досягнення позитивних перетворень. А проводити процес очищення влади повинні люди, які користуються високим авторитетом у суспільстві.
За неперевіреною інформацією, райдержадміністрацію чекають кадрові зміни – Наталія Василець формуватиме свою команду. Тож надіємося, що при підборі кандидатур будуть враховані вказівки Президента щодо призначення на посади у владні структури людей досвідчених, грамотних, чесних – найкращих професіоналів. А відбуватиметься цей процес прозоро та зрозуміло, шляхом громадських обговорень.
Міла Сергєєва,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі