На Петра і Павла Устилуг відзначав День міста

12 липня, у православне свято Петра і Павла, Устилуг традиційно відзначає День міста. Привітати устилужан приїхало чимало гостей, у тому числі прибув вуйт гміни Людвін (Республіка Польща) Анжей Харбось, помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч, директор з персоналу ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Лариса Єгорова, депутат обласної ради, директор ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва, голова Смолигівської ОТГ Галина Прус.
Зранку у всіх храмах міста відбулися святкові богослужіння. У Петропавлівській церкві міський голова Віктор Поліщук привітав парафіян з престольним святом та побажав усіх гараздів.
Цікава та різноманітна святкова програма, яку підготувала для жителів і гостей міста місцева влада, проходила на міському стадіоні. Серед розважальних заходів між хлопцями та дівчатами проводилися змагання на роликах. Відбулася товариська зустріч з футболу за участі двох устилузьких команд та команди гостей. Надзвичайно гарним був конкурс «Краща вишиванка», переможцями якого стали у номінації «Жіноча вишиванка» Тетяна Кішта, найкращою чоловічою визнана сорочка Олександра Лебедя, а серед дитячих - Каті Семенчук. Смачний святковий куліш на 150 осіб приготувала Володимир-Волинська птахофабрика.
О 17.30 розпочався концерт, який в якості святкового подарунка для устилужан підготували творчі колективи з усіх населених пунктів Устилузької ОТГ. Під час урочистої частини, організованої між виступами, жителів Устилуга привітав міський голова Віктор Поліщук. Подяками міської ради за активну громадянську позицію він відзначив голову Устилузького осередку «Союзу Українок» Ніну Гук, депутатів Устилузької міської ради та громадських активістів Вадима Басенюка і Василя Кондисюка, фольклорний аматорський колектив «Сузір’я», керівника ГО «Устилузька молодіжна організація» Віктора Вавренюка. Подяками за постійну підтримку, розуміння та допомогу у вирішенні місцевих потреб були нагороджені народний депутат України Ігор Гузь; депутат обласної ради, директор ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва; депутат Устилузької міської ради, підприємець Олександр Сидорчук; генеральний директор ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич; підприємці Олександр Дяченко та Ігор Кондисюк. А відзнаки за активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у забезпечення благоустрою міста отримали три місцеві родини – Колодійчуків, Даниленків та Кобаків. Після церемонії нагородження із вітальними словами та найкращими побажаннями місцянам виступили запрошені гості.
По завершенні концертної програми маленьких учасників свята розважали веселі аніматори Фіксики, які приїхали на свято міста за сприяння народного депутата Ігоря Гузя. А підлітки із задоволенням долучилися до проекту «Танцюють всі», організованого місцевою активісткою Яриною Лебедь.
Завершилося святкове дійство дискотекою для молоді у супроводі гурту «Забава».
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі